Zomerwandelingen over Klompenpaden

Zowel bij de Nieuwjaarsactiviteit in januari als bij het Run-Bike-Run en Wandelevenement in april bij De Steeg bleek er een flinke groep belangstellenden te zijn voor een gezellige wandeling van ongeveer 10 kilometer. Een goede reden om wat meer met dat wandelen te gaan doen.

We gaan daarom in de zomerperiode drie keer een wandeling organiseren van ongeveer 10 kilometer, steeds op verschillende dagen en tijdstippen en we gaan zo ervaren of daar mogelijk meer belangstelling voor is. In elk geval gaan we een paar mooie wandelingen doen.

 De geplande wandelingen zijn op

–          Maandagavond 24 juni, vertrek om 19.00 uur bij het startpunt van het Appelpad.

–          Woensdagmiddag 31 juli, vertrek om 14.00 uur bij het startpunt van het Sonnevanckpad.

–          Vrijdagmorgen 30 augustus, vertrek om 9.30 uur bij het startpunt van het Oldenallerpad.                                                             

 Voor meer informatie kun je terecht bij: Cor van Gils (svputten.triatlon@gmail.com)