Visie SV Putten Triathlon en Loopgroepen .. in 7 stappen

Zwemtrainingen voor leden met triathlon ambities, maar ook voor eenieder die gewoon lekker wil zwemmen.

Deze training wordt sterk gedragen door gezamenlijke verantwoordelijkheid voor inhoud en veiligheid.

Looptrainingen onder leiding van gediplomeerde trainers, zij zorgen ervoor dat iedereen op eigen niveau kan meedoen, volgen hierbij een jaarplan en plannen soms een “meetmoment”. Leden kunnen van hen een stuk coaching krijgen richting een door hen gesteld doel.

Nadruk bij deze trainingen ligt op loopscholing, tempo-intervallen, kracht en creativiteit, met als “bijvangst” onderlinge verbondenheid.

Deze verbondenheid leidt dan weer tot gezamenlijke sportiviteit buiten het clubverband, van samen duurlopen en deelname aan loopevenementen, tot vriendschappelijke uitjes als een heel (Berenloop) weekend met elkaar op pad.

We zijn een vereniging voor, maar vooral ook door leden! Het 4-koppige bestuur houdt zich bezig met de “basisbehoeften” (huur, financiën, ledenadministratie, communicatie, ALV), van leden wordt vrijwillige inzet gevraagd voor de SV Putten loopevents, acties voor subsidies (oud papier, koningsspelen) maar ook voor de organisatie van festiviteiten als een run-bike-walk of BBQ.

Kortom, we doen het samen, proberen oog te hebben voor eenieder die meedoet, of juist (even) niet kan meedoen.