Puttense Sportmarathon 2016

Oproep voor de Puttense  Sportmarathon 2016

Wij willen dit jaar meedoen!!!! Maar wij hebben jullie nodig!!!! 

De sportmarathon is een laagdrempelig sportief evenement geschikt voor mensen vanaf 16 tot 88 jaar. Plezier staat voorop, meedoen is belangrijker dan winnen. Het is de bedoeling dat je meerdere sporten doet waarbij je zelf grotendeels kunt bepalen welke sport je wilt doen. Het maakt niet uit of je goed bent in die sport, verras je zelf!

Wat houdt de sportmarathon in:

De sportmarathon begint op vrijdagmiddag om 18.00 uur en eindigt 24 uur later. In de tijd worden er heel veel sporten beoefend, zowel individueel als in teamverband. De volgende sporten worden gedaan: voetbal, korfbal, basketbal, tennis, badminton, spinning, roeien, kanoën, zwemmen, fitness, hardlopen, fietscross, touwtrekken, atletiek, dammen, tafeltennis, schaken, krachtcircuit, judo, bowlen, midgetgolf, biljart, mountainbiken, klaverjassen, beachgames, darten, volleybal.

Geef je op voor 17 januari en zeg er bij welke voorkeur aan sporten u heeft. (5 sporten)

We kunnen natuurlijk niets garanderen, maar zullen ons best doen om iedereen zo goed mogelijk in te delen. We hebben 40 deelnemers nodig. Je kunt je ook opgeven met je partner of kinderen.

Opgeven kan op de nieuwjaarsreceptie op 9 januari of per mail naar:

Elsa: elsa27kamp@gmail.com

Kira: destralendezon@upcmail.nl

We kijken uit naar jullie enthousiaste reactie.

Met sportieve groet,

Elsa en Kira