Leuk nieuw initiatief voor teams

Run Bike Swim

Schermafbeelding 2015-03-17 om 13.39.37

Met de komst van het nieuwe zwembad de Heuvelrand in Voorthuizen, is de gedachte ontstaan om een Run Bike Swim te organiseren. Iets unieks voor Voorthuizen, met een team van drie in estafettevorm zoveel mogelijk rondjes afleggen.

Er zullen tien baantjes worden gezwommen in De Heuvelrand – 250 meter – er wordt anderhalve kilometer gefietst en 1000 meter gelopen door de wijk Blankensgoed.

,,ECHT EEN TEAMGEBEUREN”

De organisatie bestaande uit de Loopgroep Voorthuizen, De Veluwe Renners, DWK en Optisport mikt op zoveel mogelijk deelnemende teams. Teams, bestaande uit een loper, een fietser en een zwemmer, betalen 7,50 euro.

Inschrijven kan door drietallen die ieder afzonderlijk steeds een stukje lopen, fietsen en zwemmen. Natuurlijk verdient de winnaar eeuwige roem en krijgen de nummers 1, 2 en 3 een prijs. Maar de gezelligheid is even belangrijk.

Het moet met Pasen een mooi sportief feestje worden in Voorthuizen.
En als ons initiatief aanslaat, komen er vast nog vele edities!

Het is niet verplicht lid te zijn van één van de verenigingen.

Schrijf je gauw in via onderstaande link:
https://docs.google.com/…/1fea5TFJHCMoNqmw4fvNm24…/viewform…

Tot 2e Paasdag!