Geslaagde lezing over sportblessures

Na afloop van de ledenvergadering op 30 oktober was er een lezing over sportblessures. Omdat hardlopen een blessuregevoelige sport is, kunnen we hier allemaal mee te maken krijgen. De presentatie werd verzorgd door Baldwin Aalders van Praktijk Fysiotherapie Manuele Therapie Putten. Meer dan 20 leden waren hierin geïnteresseerd.
De blessuregevoelige gebieden werden allemaal besproken; het heupgewricht, de knieën, de enkels en de achillespezen. Aan de hand van een diapresentatie werd van elk gewricht in het kort de anatomie uitgelegd en de bijbehorende blessures werden besproken. Er werd ook aandacht geschonken aan de oorzaak van blessures, blessurepreventie en het herstel. Er werden veel vragen gesteld door de leden die op deskundige en humoristische wijze werden beantwoord door Baldwin. Na afloop werd er onder het genot van een hapje en een drankje gezellig nagepraat.
Al met al een interessante en geslaagde avond.