Uitslagen SV Puttenloop Estafette

Het mocht weer dit jaar en de omstandigheden waren prima.

Een prima parcours, prachtig weer en veel deelnemers.

We hopen deze estafette komend jaar weer te organiseren.
Uiteraard zal iedereen benieuwd naar de uitslagen.
Onderstaand de uitslagen.

PLAATS

TEAM

 

NAAM LOPER

TEAM NAAM

IND.TIJD

TOT.TIJD

       

1

Team 1

1

Rowan van de Kamp

RFS Putten BV

00:20:39

 
 

Team 1

2

Michael Simon

RFS Putten BV

00:19:38

 
 

Team 1

3

Berry Simon

RFS Putten BV

00:19:31

 
 

Team 1

4

Myron Spoor

RFS Putten BV

00:17:19

01:17:07

       

2

Team 4

1

Herman Couperus

Athlos La 1 team

00:20:06

 
 

Team 4

2

Ewout Middelburg

Athlos La 1 team

00:19:36

 
 

Team 4

3

Lambert Bos

Athlos La 1 team

00:18:46

 
 

Team 4

4

Jeroen Pasman

Athlos La 1 team

00:19:26

01:17:54

       

3

Team 5

1

Rob Schuurman

AVN Heren 1 1/4

00:19:53

 
 

Team 5

2

Mark Doornhof

AVN Heren 1 1/5

00:18:51

 
 

Team 5

3

Klaas Noordhof

AVN Heren 1 1/6

00:19:40

 
 

Team 5

4

Pieter Feij

AVN Heren 1 1/7

00:19:34

01:17:58

       

4

Team 3

1

Wilco Kelder 

Hellas

00:19:49

 
 

Team 3

2

Martijn Kooijman

Hellas

00:21:17

 
 

Team 3

3

Gerben van Es

Hellas

00:19:04

 
 

Team 3

4

Martijn Schermers

Hellas

00:20:00

01:20:10

       

5

Team 30

1

Jeroen 

Loopgroep Bunschoten 1

00:18:46

 
 

Team 30

2

Jonathan 

Loopgroep Bunschoten 1

00:18:58

 
 

Team 30

3

Nellie

Loopgroep Bunschoten 1

00:23:18

 
 

Team 30

4

Jeanique

Loopgroep Bunschoten 1

00:20:38

01:21:40

       

6

Team 2

1

Timo van den Brink

Athlos

00:22:33

 
 

Team 2

2

Niels Dijkstra

Athlos

00:22:11

 
 

Team 2

3

Iwan Petersen

Athlos

00:20:22

 
 

Team 2

4

David Both

Athlos

00:18:23

01:23:29

       

7

Team 32

1

Jan Eiben Roepman 

Roepmannen

00:19:02

 
 

Team 32

2

Boaz Roepman

Roepmannen

00:22:58

 
 

Team 32

3

Samuël Roepman 

Roepmannen

00:22:16

 
 

Team 32

4

Jan Eiben Roepman 

Roepmannen

00:19:19

01:23:35

       

8

Team 15

1

Gert-Jan van Veluw 

AVN heren 2

00:21:22

 
 

Team 15

2

Jaap-Jan Verkerk 

AVN heren 3

00:19:43

 
 

Team 15

3

Arend van Zessen 

AVN heren 4

00:23:40

 
 

Team 15

4

Charlie van Galen 

AVN heren 5

00:21:08

01:25:53

       

9

Team 7

1

Marieke van de Geest

AVN Estavetsnel

00:19:54

 
 

Team 7

2

Irene van der Kaaij

AVN Estavetsnel

00:22:06

 
 

Team 7

3

Esther Montfrans

AVN Estavetsnel

00:22:38

 
 

Team 7

4

Quirina van Zessen

AVN Estavetsnel

00:22:29

01:27:07

       

10

Team 24

1

Arjan Spiering

Athlos Krachtpatsers

00:21:47

 
 

Team 24

2

Niels van der Beek

Athlos Krachtpatsers

00:21:11

 
 

Team 24

3

Cees van der Weiden

Athlos Krachtpatsers

00:22:48

 
 

Team 24

4

Marcel Sinte Maartensdijk

Athlos Krachtpatsers

00:21:27

01:27:13

       

11

Team 13

1

Britt

AVN Reünie 

00:21:58

 
 

Team 13

2

Melina

AVN Reünie 

00:22:39

 
 

Team 13

3

Joëlle

AVN Reünie 

00:22:52

 
 

Team 13

4

Marieke

AVN Reünie 

00:20:24

01:27:53

       

12

Team 12

1

Gerard van Winkoop

SV Putten De Hordelopers

00:23:14

 
 

Team 12

2

Emma Posthouwer

SV Putten De Hordelopers

00:23:24

 
 

Team 12

3

Robert van den Born

SV Putten De Hordelopers

00:19:53

 
 

Team 12

4

Pim Arendsen

SV Putten De Hordelopers

00:21:40

01:28:11

       

13

Team 31

1

Walter

Loopgroep Bunschoten 2

00:23:52

 
 

Team 31

2

Hans

Loopgroep Bunschoten 2

00:21:19

 
 

Team 31

3

Henri

Loopgroep Bunschoten 2

00:21:48

 
 

Team 31

4

Bert

Loopgroep Bunschoten 2

00:22:55

01:29:54

       

14

Team 22

1

Brechje Rankenberg

Athlos Toppers

00:22:24

 
 

Team 22

2

Hilde Tempel

Athlos Toppers

00:22:49

 
 

Team 22

3

Wendy Holdijk

Athlos Toppers

00:22:16

 
 

Team 22

4

Thérèse Doppenberg

Athlos Toppers

00:22:58

01:30:27

       

15

Team 25

1

Jeroen Hondman

Athlos Bikkels

00:22:03

 
 

Team 25

2

Erwin Egbers

Athlos Bikkels

00:22:05

 
 

Team 25

3

Luc van der Weiden

Athlos Bikkels

00:27:01

 
 

Team 25

4

Twan van der Weiden

Athlos Bikkels

00:22:37

01:33:46

       

16

Team 21

1

Alex 

X Ray 2

00:19:36

 
 

Team 21

2

Marijke

X Ray 2

00:25:45

 
 

Team 21

3

Karen

X Ray 2

00:29:57

 
 

Team 21

4

Alex

X Ray 2

00:19:54

01:35:12

       

17

Team 26

1

Bartho van Maare

Athlos Helden

00:21:29

 
 

Team 26

2

Marinus Poelert

Athlos Helden

00:24:54

 
 

Team 26

3

Wouter Kooy

Athlos Helden

00:26:14

 
 

Team 26

4

Martijn Duits

Athlos Helden

00:24:13

01:36:50

       

18

Team 23

1

Dineke Bos

Athlos Kanjers

00:24:06

 
 

Team 23

2

Gerdien Franken

Athlos Kanjers

00:24:26

 
 

Team 23

3

Sylvia Westhuis

Athlos Kanjers

00:24:13

 
 

Team 23

4

Iris Hussels

Athlos Kanjers

00:24:09

01:36:54

       

19

Team 14

1

Aart Klein

Loopgroep Nunspeet

00:25:30

 
 

Team 14

2

Eric Zoet

Loopgroep Nunspeet

00:25:40

 
 

Team 14

3

Gert Brussee

Loopgroep Nunspeet

00:25:44

 
 

Team 14

4

Kelly Bouman

Loopgroep Nunspeet

00:20:56

01:37:50

       

20

Team 16

1

Saskia Roest

AVN gemengde power

00:24:46

 
 

Team 16

2

Jaco de Boer

AVN gemengde power

00:24:12

 
 

Team 16

3

Besie Berculo

AVN gemengde power

00:25:35

 
 

Team 16

4

Wim Oudejans

AVN gemengde power

00:24:16

01:38:49

       

21

Team 33

1

Annebeth Roepman 

X Ray 1

00:22:09

 
 

Team 33

2

Erika Klock

X Ray 1

00:26:56

 
 

Team 33

3

Thessa Stoffer

X Ray 1

00:27:44

 
 

Team 33

4

Annebeth Roepman 

X Ray 1

00:22:47

01:39:36

       

22

Team10

1

Tino Reijnders

RFS Putten Friends

00:23:24

 
 

Team10

2

Ed van Steendelaar

RFS Putten Friends

00:24:37

 
 

Team10

3

Kees Bekema

RFS Putten Friends

00:26:32

 
 

Team10

4

Gert Ruitenberg

RFS Putten Friends

00:28:10

01:42:43

       

23

Team 9

1

Janet Doppenberg

RFS Putten Familie

00:28:01

 
 

Team 9

2

Henk Ruitenberg

RFS Putten Familie

00:25:07

 
 

Team 9

3

Luuk Pruijn

RFS Putten Familie

00:26:04

 
 

Team 9

4

Gerben Ruitenberg

RFS Putten Familie

00:24:21

01:43:33

       

24

Team 36

1

Martin Dekker

Jansen Control Systems

00:28:02

 
 

Team 36

2

Kelvin Teunissen

Jansen Control Systems

00:23:31

 
 

Team 36

3

Arno van de Glind

Jansen Control Systems

00:26:47

 
 

Team 36

4

Gerard Schuurman

Jansen Control Systems

00:26:44

01:45:04

       

25

Team 11

1

Michael de Weerd

De Doorlopers Athlos Lg3

00:27:08

 
 

Team 11

2

Anne de Lange

De Doorlopers Athlos Lg3

00:27:46

 
 

Team 11

3

Marieke Roelink

De Doorlopers Athlos Lg3

00:25:50

 
 

Team 11

4

Geert de Lange

De Doorlopers Athlos Lg3

00:24:51

01:45:35

       

26

Team 35

1

Jacqueline van Lenthe

Harderwijk

00:28:42

 
 

Team 35

2

Rianne Petersen

Harderwijk

00:28:38

 
 

Team 35

3

Bas van der Zee

Harderwijk

00:25:16

 
 

Team 35

4

Guido Klaassen

Harderwijk

00:23:00

01:45:36

       

27

Team 18

1

Bert Doppenberg

SV Putten

00:25:19

 
 

Team 18

2

Heidi Jansen

SV Putten

00:28:24

 
 

Team 18

3

Henri Zeevat

SV Putten

00:26:19

 
 

Team 18

4

Annette van Malenstein

SV Putten

00:26:16

01:46:18

       

28

Team 20

1

Alice Vallinga

X Ray 3

00:31:53

 
 

Team 20

2

David Blom

X Ray 3

00:25:39

 
 

Team 20

3

Greet van Beek

X Ray 3

00:25:42

 
 

Team 20

4

Hans Sollie.

X Ray 3

00:26:51

01:50:05

       

29

Team 19

1

Erna Couperus

Athlos dames

00:30:12

 
 

Team 19

2

Olga ter Pas

Athlos dames

00:29:40

 
 

Team 19

3

Anita de Jong van Heerde

Athlos dames

00:27:39

 
 

Team 19

4

Jeannet de Haan

Athlos dames

00:25:09

01:52:40

       

30

Team 29

1

Janneke Meewis

Putten

00:27:37

 
 

Team 29

2

Diane Lubbertsen 

Putten

00:32:36

 
 

Team 29

3

Carla Termaat

Putten

00:29:18

 
 

Team 29

4

Ard van Beek

Putten

00:24:35

01:54:06

       

31

Team 6

1

Mark van Veluw

(relax) relay runners

00:32:28

 
 

Team 6

2

Karin van Boeijen

(relax) relay runners

00:29:34

 
 

Team 6

3

Thea Prent

(relax) relay runners

00:28:58

 
 

Team 6

4

Leanne Teunissen

(relax) relay runners

00:24:56

01:55:56

       

32

Team 34

1

Wilma Kroon

Mheen Runners

00:30:51

 
 

Team 34

2

Nico Kroon

Mheen Runners

00:24:59

 
 

Team 34

3

Jan van de Mheen

Mheen Runners

00:27:03

 
 

Team 34

4

Teunis van Winkoop 

Mheen Runners

00:28:47

01:51:40

       

33

Team 8

1

Henrike

AV Nijkerk

00:28:16

 
 

Team 8

2

Joke

AV Nijkerk

00:32:04

 
 

Team 8

3

Rianne

AV Nijkerk

00:29:04

 
 

Team 8

4

Wilma Lanjouw

AV Nijkerk

00:29:34

01:58:58

       

34

Team 17

1

Germa

SV Putten De Deurzetters

00:33:03

 
 

Team 17

2

Erik

SV Putten De Deurzetters

00:35:18

 
 

Team 17

3

Tessa

SV Putten De Deurzetters

00:28:03

 
 

Team 17

4

Petra

SV Putten De Deurzetters

00:30:54

02:07:18

       

35

Team 27

1

Marijke

AVN ‘Anneke’s helden’.

00:34:47

 
 

Team 27

2

Rick Holtman

AVN ‘Anneke’s helden’.

00:31:23

 
 

Team 27

3

Rendelina

AVN ‘Anneke’s helden’.

00:32:07

 
 

Team 27

4

Anneke van den Pol

AVN ‘Anneke’s helden’.

00:34:19

02:12:36

Scroll naar top