Zomer Rusthoeveloop 2016 Teams Individueel

Individuele uitslagen Zomer Rusthoeveloop 2016 van de teamleden:

Categorie Ploeg Naam loper Ploeg Naam Vereniging Indiv.tijd
Dames 14 Marieke van Essen Duo Marathon Putten Putten 00:20:11
Dames 21 Joelle Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 00:20:40
Dames 9 Sigrid van Vliet Athlos 1 Athlos 00:20:50
Dames 6 Jeanieque de Graaf LGB 3 Loopgroep Bunschoten 00:21:33
Dames 38 Femke Jonker AVN Triathlon AV Nijkerk 00:21:42
Dames 33 Cora Wulfsen Koorevaar De Koorevaars NN 00:21:54
Dames 23 Alice Poel Athlos Power Lady’s Athlos 00:22:04
Dames 17 Cora Wulfsen 2B Fit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:22:12
Dames 21 Melina Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 00:22:30
Dames 21 Britt Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 00:22:30
Dames 23 Dineke Bos Athlos Power Lady’s Athlos 00:22:36
Dames 39 Annemieke van Boven Double Janssen and the strange ducks NN 00:23:00
Dames 17 Willeke den Dikken 2B Fit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:23:14
Dames 40 Fanny Hubnee Germans Menswear 3 Athlos 00:23:20
Dames 23 Therese Doppenberg Athlos Power Lady’s Athlos 00:23:26
Dames 23 Marolien Miedema Athlos Power Lady’s Athlos 00:23:33
Dames 20 Chantal de Vries Garderense Meiden Garderen 00:23:33
Dames 1 Leanne Teunissen Harde Kern SV Putten SV Putten 00:23:46
Dames 40 Sandra van Delft Germans Menswear 2 Athlos 00:23:49
Dames 13 Anoek van Dasselaar Ladies in Red AV Nijkerk 00:24:21
Dames 21 Marieke v/d Geest Run-a-Holics AV Nijkerk 00:24:32
Dames 11 Jacomien Stam AVN mixed-up AV Nijkerk 00:24:37
Dames 11 Betsie Berculo AVN mixed-up AV Nijkerk 00:24:38
Dames 40 Monique Kruithof Germans Menswear 1 Athlos 00:24:41
Dames 13 Fride Geluk Ladies in Red AV Nijkerk 00:24:44
Dames 38 Jeltien de Jong AVN Triathlon AV Nijkerk 00:24:52
Dames 1 Janet Doppenberg Harde Kern SV Putten SV Putten 00:25:04
Dames 1 Karin van Boeijen Harde Kern SV Putten SV Putten 00:25:07
Dames 16 Ingrid 2B Fit Lady’s 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:25:08
Dames 38 Martine Staal AVN Triathlon AV Nijkerk 00:25:10
Dames 32 Terry Teunissen Snelle Jelles SV Putten 00:25:18
Dames 20 Pauline van Bennekom Garderense Meiden Garderen 00:25:25
Dames 13 Annette Schraverus Ladies in Red AV Nijkerk 00:25:46
Dames 20 Jantine Kraai Garderense Meiden Garderen 00:25:57
Dames 13 Joke Jonker Ladies in Red AV Nijkerk 00:25:59
Dames 16 Karin 2B Fit Lady’s 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:26:05
Dames 16 Aleida 2B Fit Lady’s 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:26:11
Dames 31 Vera Hendriksen Runners 2.0 SV Putten 00:26:13
Dames 1 Thea prent Harde Kern SV Putten SV Putten 00:26:24
Dames 16 Liesbeth Mulder 2B Fit Lady’s 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:26:34
Dames 24 Gera van Boven De Hekkensluiters 2Bfit 00:26:34
Dames 32 Willie van Nieuwenhuizen Snelle Jelles SV Putten 00:26:39
Dames 8 Janneke van Nieuwenhuizen De Zaterdag Runners SV Putten 00:26:49
Dames 14 Jolanda Hogebrug Duo Marathon Putten Putten 00:27:00
Dames 20 Ellen Kool Garderense Meiden Garderen 00:27:00
Dames 25 Jacqueline Kempen NN NN 00:27:03
Dames 29 Agnes van Uffelen De hoofdbrekerslopers Loopgroep Voorthuizen 00:27:15
Dames 34 Sanne Vermeulen DE Harderwijkers NN 00:27:16
Dames 31 Stephana Janssen Runners 2.0 SV Putten 00:27:24
Dames 24 Marieke Vlietstra De Hekkensluiters 2Bfit 00:27:39
Dames 32 Helen Veldman Snelle Jelles SV Putten 00:28:18
Dames 14 Sylvia Kok Duo Marathon Putten Putten 00:28:19
Dames 34 Kimberleij van Dordt DE Harderwijkers NN 00:28:24
Dames 31 Cora Vrijenhoek Runners 2.0 SV Putten 00:28:26
Dames 35 Inge van ’t Spijker FYRA SV Putten 00:28:30
Dames 33 Rinde Lozeman Koorevaar De Koorevaars NN 00:28:51
Dames 38 Susan Bokkers AVN Triathlon AV Nijkerk 00:29:03
Dames 8 Marjan Koopman De Zaterdag Runners SV Putten 00:29:56
Dames 35 Simone van Ee FYRA SV Putten 00:30:56
Dames 31 Marian Kous Runners 2.0 SV Putten 00:31:05
Dames 43 Yvonne Drawsons Doorstarters Athlos 00:32:14
Heren 3 Sjoerd Veenma Het Andere Oranje Altis 00:17:01
Heren 3 Rik Wolswinkel Het Andere Oranje Altis 00:17:04
heren 39 Herbert Jansen Double Janssen and the strange ducks NN 00:17:17
heren 17 Arjan Korevaar 2B Fit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:17:31
Heren 30 Leon van Hamersveld NN NN 00:17:31
Heren 4 K.H. de graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 00:17:36
heren 17 Bert Ruitenbeek 2B Fit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:17:37
heren 39 Emile Dercksen Double Janssen and the strange ducks NN 00:17:40
Heren 4 Henk de Jong LGB 1 Loopgroep Bunschoten 00:17:53
heren 9 Gert Jan de Jong Athlos 1 Athlos 00:17:54
Heren 3 Co Post Het Andere Oranje Altis 00:18:06
Heren 4 Jonathan Gooyert LGB 1 Loopgroep Bunschoten 00:18:08
Heren 36 Hugo Hilgersom Danoontje Powerrrr NN 00:18:16
Heren 4 Jan Willem Nieboer LGB 1 Loopgroep Bunschoten 00:18:23
heren 33 Arjan Koorevaar De Koorevaars NN 00:18:24
Heren 36 Peter Mulderij Danoontje Powerrrr NN 00:18:28
Heren 36 Erwin Demmer Danoontje Powerrrr NN 00:18:43
Heren 7 Daniel LGB 2 Loopgroep Bunschoten 00:18:48
heren 9 Jan Simonse Athlos 1 Athlos 00:18:53
heren 9 Doland v/d Kamp Athlos 1 Athlos 00:19:02
Heren 36 Gerwin van Ruler Danoontje Powerrrr NN 00:19:08
Heren 12 Erik Steijlen Athlos Kerels Athlos 00:19:20
Heren 7 Jasper Ritsema LGB 2 Loopgroep Bunschoten 00:19:22
Heren 18 Tino v/d Pol 2Bfit gemengd 2Bfit 00:19:40
Heren 10 Johan Nijzink AVN HeRoJoJo AV Nijkerk 00:19:43
Heren 19 Richard v/d Brink Athlos Mannen Athlos 00:19:45
Heren 27 Wiebe Dreamteam Loopgroep Voorthuizen 00:19:45
Heren 22 Giso Maas Athlos Bikkels Athlos 00:19:56
Heren 7 Jan Koelewijn LGB 2 Loopgroep Bunschoten 00:19:58
Heren 3 Beniamin Post Het Andere Oranje Altis 00:20:05
heren 25 Jan v/d Beek NN NN 00:20:10
Heren 37 Martijn Zuurveen We zijn eindelijk op tijd Koekebakkers uit Amsterdam 00:20:10
Heren 15 Remco van Hussel Doe de Hussel 2Bfit 00:20:11
Heren 7 Erik Bouwsma LGB 2 Loopgroep Bunschoten 00:20:20
Heren 30 Richard Workel NN NN 00:20:30
heren 6 Jeroen Koelewijn LGB 3 Loopgroep Bunschoten 00:20:30
Heren 18 Arjan Mulder 2Bfit gemengd 2Bfit 00:20:32
heren 6 Pake Schonewille LGB 3 Loopgroep Bunschoten 00:20:35
Heren 42 Berry Simon RFS NN 00:20:37
heren 33 Jacco Koorevaar De Koorevaars NN 00:20:40
Heren 10 Rob Schuurman AVN HeRoJoJo AV Nijkerk 00:20:41
Heren 15 Henk Demmer Doe de Hussel 2Bfit 00:20:51
Heren 27 Werner Hovius Dreamteam Loopgroep Voorthuizen 00:21:00
heren 29 Dennis Karssen De hoofdbrekerslopers Loopgroep Voorthuizen 00:21:02
Heren 42 NN RFS NN 00:21:04
Heren 28 Mischa Simon Hupsaké Loopgroep Voorthuizen 00:21:08
Heren 2 Harmen Termaat Jong en Oud SV Putten 00:21:11
Heren 12 Evert van Rijn Athlos Kerels Athlos 00:21:20
heren 25 Henrij Hoijer NN NN 00:21:21
Heren 22 Wilt Pathuis Athlos Bikkels Athlos 00:21:26
heren 29 Lubert Mulder De hoofdbrekerslopers Loopgroep Voorthuizen 00:21:29
Heren 30 Leon van Hamersveld NN NN 00:21:30
Heren 12 René Woutersen Athlos Kerels Athlos 00:21:35
heren 34 Pieter de Graaf DE Harderwijkers NN 00:21:41
heren 43 Peter Bakker Doorstarters Athlos 00:21:43
heren 34 Pieter de Graaf DE Harderwijkers NN 00:21:43
heren 25 Marco Streefkerk NN NN 00:21:44
Heren 12 Eldert de Vries Athlos Kerels Athlos 00:21:46
heren 40 Arnold Stoop Germans Menswear 4 Athlos 00:21:48
Heren 37 Martijn Zuurveen We zijn eindelijk op tijd Koekebakkers uit Amsterdam 00:21:48
Heren 37 Martijn Wiegman We zijn eindelijk op tijd Koekebakkers uit Amsterdam 00:21:56
Heren 22 Wouter kooy Athlos Bikkels Athlos 00:21:57
Heren 41 Gert Reijense Germans Menswear 2 Athlos 00:21:57
Heren 18 Herbert v/d Ham 2Bfit gemengd 2Bfit 00:22:03
heren 39 Pieter Kuijvenhoven Double Janssen and the strange ducks NN 00:22:06
Heren 26 Piet Mosterd Rugwind Loopgroep Voorthuizen 00:22:14
heren 6 Peter de Graaf LGB 3 Loopgroep Bunschoten 00:22:27
heren 43 Erik Veen Doorstarters Athlos 00:22:33
Heren 28 Bert Franken Hupsaké Loopgroep Voorthuizen 00:22:38
Heren 19 Bartho van Marc Athlos Mannen Athlos 00:22:39
Heren 44 Arjan van Reenen Ham and Eggs NN 00:22:41
Heren 26 Hans Brom Rugwind Loopgroep Voorthuizen 00:22:44
Heren 22 Marnix Doppenberg Athlos Bikkels Athlos 00:22:50
Heren 19 Henk Havinga Athlos Mannen Athlos 00:23:01
Heren 37 Rocco Stalvord We zijn eindelijk op tijd Koekebakkers uit Amsterdam 00:23:04
Heren 42 Gerwin Ruitenberg RFS NN 00:23:06
Heren 10 Henk van Assenbergh AVN HeRoJoJo AV Nijkerk 00:23:13
Heren 30 Michael Workel NN NN 00:23:14
Heren 41 Gerhardt Heeringa Germans Menswear 2 Athlos 00:23:22
heren 11 Martine Mulder AVN mixed-up AV Nijkerk 00:23:29
Heren 5 Jan Wielinga LGB 4 Loopgroep Bunschoten 00:23:39
Heren 15 Danny Mulder Doe de Hussel 2Bfit 00:23:41
Heren 44 Jeroen v-d Top Ham and Eggs NN 00:23:46
heren 8 Gert Jan Koopman De Zaterdag Runners SV Putten 00:23:47
Heren 15 Dennis Melgers Doe de Hussel 2Bfit 00:23:48
Heren 28 Frank Vorage Hupsaké Loopgroep Voorthuizen 00:23:59
heren 14 Rob van Luijn Duo Marathon Putten Putten 00:24:05
Heren 5 Walter Schaap LGB 4 Loopgroep Bunschoten 00:24:06
Heren 10 Johan Nijzink AVN HeRoJoJo AV Nijkerk 00:24:07
Heren 44 Willem van´t Ooster Ham and Eggs NN 00:24:13
heren 35 Timon de Almeida G FYRA SV Putten 00:24:16
Heren 26 Geerhard Ronde Rugwind Loopgroep Voorthuizen 00:24:19
Heren 2 Floris v/d Hoek Jong en Oud SV Putten 00:24:27
heren 29 Gerwin Steenwijk De hoofdbrekerslopers Loopgroep Voorthuizen 00:24:28
Heren 19 Ylmaz Gorgen Athlos Mannen Athlos 00:24:36
Heren 24 Simon van Boven De Hekkensluiters 2Bfit 00:24:39
Heren 8 Adri Benschop De Zaterdag Runners SV Putten 00:24:55
Heren 26 Arjan Klaassen Rugwind Loopgroep Voorthuizen 00:24:57
Heren 41 John van Miltenburg Germans Menswear 2 Athlos 00:25:03
heren 24 Simon van Boven De Hekkensluiters 2Bfit 00:25:08
Heren 2 Hugo Kooijmans Jong en Oud SV Putten 00:25:15
Heren 5 Richard de Graaf LGB 4 Loopgroep Bunschoten 00:25:16
Heren 44 Robbert van Werven Ham and Eggs NN 00:25:37
heren 11 Bessel Woudenberg AVN mixed-up AV Nijkerk 00:25:46
Heren 18 Harry v/d Brink 2Bfit gemengd 2Bfit 00:25:48
Heren 41 Marcus v/d Rovaart Germans Menswear 2 Athlos 00:25:58
heren 35 Vincent van Ee FYRA SV Putten 00:26:20
Heren 5 Marcel Broekema LGB 4 Loopgroep Bunschoten 00:26:29
Heren 27 Hennij Vaessen Dreamteam Loopgroep Voorthuizen 00:26:39
heren 43 Arnoud Roest Doorstarters Athlos 00:26:45
heren 32 Jan v/d Mheen Snelle Jelles SV Putten 00:26:50
Heren 27 Evert van Uffelen Dreamteam Loopgroep Voorthuizen 00:26:50
Heren 42 Gert Ruitenberg RFS NN 00:27:20
Heren 28 Stefan Koesveld Hupsaké Loopgroep Voorthuizen 00:27:35
Heren 2 Riny Kostermans Jong en Oud SV Putten 00:27:50
Spring naar werkbalk