Zomer Rusthoeve Teams

Uitslagen Zomer Rusthoeveloop Estafette teams:

Rusthoeveloop Estafette 24-06-2015
Categorie Plaats Ploeg Naam loper Ploeg Naam Vereniging Totaal Indiv.tijd Totaal
Dames 1 22 Melinna Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 0:22:09 0:22:09
Dames 1 22 Marieke v.d. Gaast Run-a-Holics AV Nijkerk 0:44:55 0:22:46
Dames 1 22 Joelle Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 1:06:20 0:21:25
Dames 1 22 Britt Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 1:28:00 0:21:40 01:28:00
Dames 2 15 Therese Doppenberg Athlos Koninginnen Athlos 0:22:52 0:22:52
Dames 2 15 Maroken van Mourik Athlos Koninginnen Athlos 0:46:40 0:23:48
Dames 2 15 Judith van Veen Athlos Koninginnen Athlos 1:10:41 0:24:01
Dames 2 15 Dineke Bos Athlos Koninginnen Athlos 1:33:33 0:22:52 01:33:33
Dames 3 27 Heleen Vink Pink Lady’s Quo Vadis 0:23:56 0:23:56
Dames 3 27 Jacinta Hop Pink Lady’s Quo Vadis 0:47:13 0:23:17
Dames 3 27 Helen v.d. Vuurst Pink Lady’s Quo Vadis 1:11:26 0:24:13
Dames 3 27 Alice Pink Lady’s Quo Vadis 1:37:31 0:26:05 01:37:31
Dames 4 4 Karlijn v.d. Hoek Power Girls (geeft geluk) SV Putten 0:26:54 0:26:54
Dames 4 4 Janet Doppenberg Power Girls (geeft geluk) SV Putten 0:52:51 0:25:57
Dames 4 4 Stephanie Blankespoor Power Girls (geeft geluk) SV Putten 1:16:23 0:23:32
Dames 4 4 Leanne Teunissen Power Girls (geeft geluk) SV Putten 1:39:28 0:23:05 01:39:28
Dames 5 49 Fride Geluk Ladies in Red AV Nijkerk 0:24:40 0:24:40
Dames 5 49 Joke Jonker Ladies in Red AV Nijkerk 0:51:36 0:26:56
Dames 5 49 Annette Schraverus Ladies in Red AV Nijkerk 1:18:09 0:26:33
Dames 5 49 Monique Schoon Ladies in Red AV Nijkerk 1:41:59 0:23:50 01:41:59
Dames 6 487 Kim Boterenbrood The Queens Athlos 0:24:50 0:24:50
Dames 6 487 Christine v/d Ven The Queens Athlos 0:49:50 0:25:00
Dames 6 487 Patricia v/d Knaap The Queens Athlos 1:14:49 0:24:59
Dames 6 487 Janet Granneman The Queens Athlos 1:42:45 0:27:56 01:42:45
Dames 7 28 Alice ter Haar Q team Quo Vadis 0:27:50 0:27:50
Dames 7 28 Karina de Vries Q team Quo Vadis 0:56:55 0:29:05
Dames 7 28 Annika Koppenol Q team Quo Vadis 1:22:26 0:25:31
Dames 7 28 Winny v/d Geest Q team Quo Vadis 1:49:44 0:27:18 01:49:44
Dames 8 25 Alice Vedder Baas Running Ladies Quo Vadis 0:27:20 0:27:20
Dames 8 25 Janneke Heijnen Baas Running Ladies Quo Vadis 0:59:08 0:31:48
Dames 8 25 Margré ter Haar Baas Running Ladies Quo Vadis 1:26:55 0:27:47
Dames 8 25 Kristien Nieuwboer Baas Running Ladies Quo Vadis 1:54:32 0:27:37 01:54:32
Gemengd 1 19 Alice Poel Athlos 1 Athlos 0:23:10 0:23:10
Gemengd 1 19 Ricoh Athlos 1 Athlos 0:42:06 0:18:56
Gemengd 1 19 Jeroen Celic Athlos 1 Athlos 1:00:51 0:18:45
Gemengd 1 19 Ewout Middelburg Athlos 1 Athlos 1:19:03 0:18:12 01:19:03
Gemengd 2 13 Marijke Wolting Danoontje Powerrrr! NN 0:22:35 0:22:35
Gemengd 2 13 Hugo Hilgersom Danoontje Powerrrr! NN 0:41:02 0:18:27
Gemengd 2 13 Wytze Vos Danoontje Powerrrr! NN 1:01:35 0:20:33
Gemengd 2 13 Erwin Demmer Danoontje Powerrrr! NN 1:19:12 0:17:37 01:19:12
Gemengd 3 8 Long Jon LGB – 2 Loopgroep Bunschoten 0:20:20 0:20:20
Gemengd 3 8 Jeanique LGB – 2 Loopgroep Bunschoten 0:42:11 0:21:51
Gemengd 3 8 Fake LGB – 2 Loopgroep Bunschoten 1:03:32 0:21:21
Gemengd 3 8 Jantiene Hanessen LGB – 2 Loopgroep Bunschoten 1:25:50 0:22:18 01:25:50
Gemengd 4 30 Bernadet Koelewijn Sjoan Oaf Quo Vadis 0:20:55 0:20:55
Gemengd 4 30 Wim Bos Sjoan Oaf Quo Vadis 0:43:57 0:23:02
Gemengd 4 30 Jaap Jan v/d Vuurst Sjoan Oaf Quo Vadis 1:04:14 0:20:17
Gemengd 4 30 Henk Haak Sjoan Oaf Quo Vadis 1:27:50 0:23:36 01:27:50
Gemengd 5 39 Frank Water Waterbos Loopgroep Voorthuizen 0:22:53 0:22:53
Gemengd 5 39 Marijke van Drie Waterbos Loopgroep Voorthuizen 0:47:28 0:24:35
Gemengd 5 39 Henry Hooyer Waterbos Loopgroep Voorthuizen 1:08:23 0:20:55
Gemengd 5 39 Niek Bos Waterbos Loopgroep Voorthuizen 1:29:10 0:20:47 01:29:10
Gemengd 6 37 Robert van Maanen Bleu Wonders NN 00:19:20 0:19:20
Gemengd 6 37 Yvonne Rozendaal Bleu Wonders NN 0:45:55 0:26:35
Gemengd 6 37 Albert Hooyer Bleu Wonders NN 1:08:14 0:22:19
Gemengd 6 37 Bert Franken Bleu Wonders NN 1:30:04 0:21:50 01:30:04
Gemengd 7 12 Co Post Waar is Henk? SV Putten 0:19:01 0:19:01
Gemengd 7 12 Patricia Post Waar is Henk? SV Putten 0:45:50 0:26:49
Gemengd 7 12 Vincent van Duijvenbode Waar is Henk? SV Putten 1:07:52 0:22:02
Gemengd 7 12 Mathijs Mast Waar is Henk? SV Putten 1:30:33 0:22:41 01:30:33
Gemengd 8 44 Henry Wondergem Dreamteam Henny Loopgroep Voorthuizen 0:18:46 0:18:46
Gemengd 8 44 Kees Voorsluijs Dreamteam Henny Loopgroep Voorthuizen 0:43:40 0:24:54
Gemengd 8 44 Henny Vaassen Dreamteam Henny Loopgroep Voorthuizen 1:12:43 0:29:03
Gemengd 8 44 Wiebe Goodijk Dreamteam Henny Loopgroep Voorthuizen 1:32:16 0:19:33 01:32:16
Gemengd 9 680 Arnold Stoop Arnold 1 Athlos 0:21:10 0:21:10
Gemengd 9 680 Monique Kruidhof Arnold 1 Athlos 0:45:17 0:24:07
Gemengd 9 680 Marian van Rijn Arnold 1 Athlos 1:10:32 0:25:15
Gemengd 9 680 Gert Reijerse Arnold 1 Athlos 1:32:33 0:22:01 01:32:33
Gemengd 10 43 Ineke van der Vliet De Toppers Loopgroep Voorthuizen 0:23:08 0:23:08
Gemengd 10 43 Paul van Ulden De Toppers Loopgroep Voorthuizen 0:48:46 0:25:38
Gemengd 10 43 Jan v/d Beek De Toppers Loopgroep Voorthuizen 1:09:06 0:20:20
Gemengd 10 43 Arjan Klaassen De Toppers Loopgroep Voorthuizen 1:35:10 0:26:04 01:35:10
Gemengd 11 370 Gerrit Keus Arnold II Athlos 0:19:08 0:19:08
Gemengd 11 370 Fanny Hubner Arnold II Athlos 0:45:24 0:26:16
Gemengd 11 370 Marcus van der Roovaart Arnold II Athlos 1:10:37 0:25:13
Gemengd 11 370 Eva Loosman Arnold II Athlos 1:35:32 0:24:55 01:35:32
Gemengd 12 36 Margriet van Nieuwenhuizen Loopgroep Garderen Loopgroep Garderen 0:24:04 0:24:04
Gemengd 12 36 Alletta Kevelam Loopgroep Garderen Loopgroep Garderen 0:48:19 0:24:15
Gemengd 12 36 Gerda Bleijenberg Loopgroep Garderen Loopgroep Garderen 1:14:22 0:26:03
Gemengd 12 36 Rudy Sakkers Loopgroep Garderen Loopgroep Garderen 1:37:13 0:22:51 01:37:13
Gemengd 13 40 Johnny Guineau Voortbruizer Loopgroep Voorthuizen 0:26:50 0:26:50
Gemengd 13 40 Jos van Mechelen Voortbruizer Loopgroep Voorthuizen 0:47:07 0:20:17
Gemengd 13 40 Jaqueline Kemper Voortbruizer Loopgroep Voorthuizen 1:15:28 0:28:21
Gemengd 13 40 Lubert Mulder Voortbruizer Loopgroep Voorthuizen 1:35:43 0:20:15 01:35:43
Gemengd 14 33 Martin Hulst Back for the Future NN 00:25:18 0:25:18
Gemengd 14 33 Gemma van Veen Back for the Future NN 0:55:38 0:30:20
Gemengd 14 33 Dirk van Hierden Back for the Future NN 1:15:28 0:19:50
Gemengd 14 33 Henk Bokhorst Back for the Future NN 1:37:55 0:22:27 01:37:55
Gemengd 15 47 Marieke van Essen Putten-Ladelund loop De Vorm Runners 0:21:56 0:21:56
Gemengd 15 47 Aron Timmer Putten-Ladelund loop De Vorm Runners 0:46:34 0:24:38
Gemengd 15 47 Harriet Verbeem Putten-Ladelund loop De Vorm Runners 1:14:00 0:27:26
Gemengd 15 47 Elly Jansen Putten-Ladelund loop De Vorm Runners 1:40:22 0:26:22 01:40:22
Gemengd 16 34 Marleen Arentsen 3 – Landen  1 Valkenberg 0:23:29 0:23:29
Gemengd 16 34 Meindert Nieland 3 – Landen  1 Valkenberg 0:47:45 0:24:16
Gemengd 16 34 Christien Pars 3 – Landen  1 Valkenberg 1:13:11 0:25:26
Gemengd 16 34 Jos Aikema 3 – Landen  1 Valkenberg 1:40:33 0:27:22 01:40:33
Gemengd 17 20 Carmen Hoff Veel te Snel AV Nijkerk 0:27:02 0:27:02
Gemengd 17 20 Fausto Visser Veel te Snel AV Nijkerk 0:55:13 0:28:11
Gemengd 17 20 Gerben de Zwaan Veel te Snel AV Nijkerk 1:18:04 0:22:51
Gemengd 17 20 Wendy klein Obbink Veel te Snel AV Nijkerk 1:42:33 0:24:29 01:42:33
Gemengd 18 36 Marcel Bos Speedy Gonzales NN 0:21:48 0:21:48
Gemengd 18 36 Martin v/d Kolk Speedy Gonzales NN 0:48:30 0:26:42
Gemengd 18 36 Petra Grootjans Speedy Gonzales NN 1:12:33 0:24:03
Gemengd 18 36 Gosse van Waas Speedy Gonzales NN 1:42:44 0:30:11 01:42:44
Gemengd 19 237 Alex Klaassen De Aflossers Athlos 0:22:45 0:22:45
Gemengd 19 237 Romhild van Kampen De Aflossers Athlos 0:50:02 0:27:17
Gemengd 19 237 Marjo Pijlo De Aflossers Athlos 1:17:16 0:27:14
Gemengd 19 237 Gerard de Hoop De Aflossers Athlos 1:42:50 0:25:34 01:42:50
Gemengd 20 29 Rutger Koelewijn Wullie Quo Vadis 0:29:38 0:29:38
Gemengd 20 29 Steven van Diermen Wullie Quo Vadis 0:56:58 0:27:20
Gemengd 20 29 Lammerd Bos Wullie Quo Vadis 1:22:34 0:25:36
Gemengd 20 29 Margreet Huijgen Wullie Quo Vadis 1:47:59 0:25:25 01:47:59
Gemengd 21 48 Christa Bouwman Jonge Woudlopers AV Nijkerk 0:26:10 0:26:10
Gemengd 21 48 Mariet Schuurman Jonge Woudlopers AV Nijkerk 0:54:43 0:28:33
Gemengd 21 48 Betsie Berculo Jonge Woudlopers AV Nijkerk 1:22:13 0:27:30
Gemengd 21 48 Bessel Woudenberg Jonge Woudlopers AV Nijkerk 1:48:18 0:26:05 01:48:18
Gemengd 22 23 Timon de Almeida G. Timons Angels SV Putten 0:22:47 0:22:47
Gemengd 22 23 Vincent van Ee Timons Angels SV Putten 0:51:43 0:28:56
Gemengd 22 23 Simone van Ee Timons Angels SV Putten 1:22:40 0:30:57
Gemengd 22 23 Karin van Boeijen Timons Angels SV Putten 1:48:42 0:26:02 01:48:42
Gemengd 23 35 Aldert Veldman 3 – Landen  2 Valkenberg 0:23:46 0:23:46
Gemengd 23 35 Wilma Veldman 3 – Landen  2 Valkenberg 0:54:12 0:30:26
Gemengd 23 35 Jerry Arentse 3 – Landen  2 Valkenberg 1:25:46 0:31:34
Gemengd 23 35 Meindert 3 – Landen  2 Valkenberg 1:51:36 0:25:50 01:51:36
Gemengd 24 2 Corina Muntinga Loopgroep 2.1 SV Putten 0:39:48 0:39:48
Gemengd 24 2 Ed Verhoef Loopgroep 2.1 SV Putten 1:06:59 0:27:11
Gemengd 24 2 Gert Jan Koopman Loopgroep 2.1 SV Putten 1:32:00 0:25:01
Gemengd 24 2 Adri Benschop Loopgroep 2.1 SV Putten 1:56:54 0:24:54 01:56:54
Gemengd 25 35 Margriet Timmer Loopgroep 2.2 SV Putten 0:39:48 0:39:48
Gemengd 25 35 Hajo Loopgroep 2.2 SV Putten 1:06:59 0:27:11
Gemengd 25 35 Peter Loopgroep 2.2 SV Putten 1:32:00 0:25:01
Gemengd 25 35 Janneke van Nieuwenhuizen Loopgroep 2.2 SV Putten 1:59:59 0:27:59 01:59:59
Heren 1 5 Jasper Ritsema LGB 1 Loopgroep Bunschoten 00:19:08 0:19:08
Heren 1 5 Sebastiaan Smeenk LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:36:13 0:17:05
Heren 1 5 K.H. de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:53:54 0:17:41
Heren 1 5 Jan Willem Nieuwboer LGB 1 Loopgroep Bunschoten 1:12:22 0:18:28 01:12:22
Heren 2 24 Ben de Ruiter De dubbel Gangers SV Putten 0:19:17 0:19:17
Heren 2 24 Matthijs Horlings De dubbel Gangers SV Putten 0:37:30 0:18:13
Heren 2 24 Ben de Ruiter De dubbel Gangers SV Putten 0:57:37 0:20:07
Heren 2 24 Matthijs Horlings De dubbel Gangers SV Putten 1:16:09 0:18:32 01:16:09
Heren 3 18 Erik Steijlen Athlos Runners Athlos 0:19:41 0:19:41
Heren 3 18 Richard v/d Brink Athlos Runners Athlos 0:38:38 0:18:57
Heren 3 18 Wessel Geursen Athlos Runners Athlos 0:57:07 0:18:29
Heren 3 18 Jan Simons Athlos Runners Athlos 01:16:30 0:19:23 01:16:30
Heren 4 14 Jozien Jansen AVN Kanjers AV Nijkerk 0:19:06 0:19:06
Heren 4 14 Johan Nijzink AVN Kanjers AV Nijkerk 0:38:46 0:19:40
Heren 4 14 Hans Melgers AVN Kanjers AV Nijkerk 1:00:14 0:21:28
Heren 4 14 Charlie van Galen AVN Kanjers AV Nijkerk 1:20:14 0:20:00 01:20:14
Heren 5 46 Peter Bokkers AVN 223 AV Nijkerk 0:22:00 0:22:00
Heren 5 46 Wim Oudejans AVN 223 AV Nijkerk 0:43:36 0:21:36
Heren 5 46 Jan Reichardt AVN 223 AV Nijkerk 1:03:14 0:19:38
Heren 5 46 Harm Jaap de Witt AVN 223 AV Nijkerk 1:23:13 0:19:59 01:23:13
Heren 6 139 Martijn Zuurveen Koekenbakkers uit Amsterdam 0:20:24 0:20:24
Heren 6 139 Jochem Veenstra Koekenbakkers uit Amsterdam 0:44:05 0:23:41
Heren 6 139 Martijn Wiegman Koekenbakkers uit Amsterdam 1:05:40 0:21:35
Heren 6 139 Martijn Zuurveen Koekenbakkers uit Amsterdam 1:26:28 0:20:48 01:26:28
Heren 7 16 Geert de Lange Athlos Koningen Athlos 0:22:20 0:22:20
Heren 7 16 Wouter Kooy Athlos Koningen Athlos 0:44:31 0:22:11
Heren 7 16 Henk Havinga Athlos Koningen Athlos 1:08:20 0:23:49
Heren 7 16 Enrico Duinkerken Athlos Koningen Athlos 1:28:01 0:19:41 01:28:01
Heren 8 7 Bert Schaap LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:22:25 0:22:25
Heren 8 7 Marco van Kesteren LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:44:55 0:22:30
Heren 8 7 Peter de Graaf LGB 3 Loopgroep Bunschoten 1:07:23 0:22:28
Heren 8 7 Jan Wielingen LGB 3 Loopgroep Bunschoten 1:28:10 0:20:47 01:28:10
Heren 9 9 Walter Schaap Vader & Zoon Loopgroep Bunschoten 0:28:05 0:28:05
Heren 9 9 Melchior Schaap Vader & Zoon Loopgroep Bunschoten 0:50:18 0:22:13
Heren 9 9 Bryan Schaap Vader & Zoon Loopgroep Bunschoten 1:09:14 0:18:56
Heren 9 9 Bert Schaap Vader & Zoon Loopgroep Bunschoten 1:31:57 0:22:43 01:31:57
Heren 10 26 Harmen Termaat Team Snelle 26 SV Putten 0:21:30 0:21:30
Heren 10 26 Rob van Luijn Team Snelle 27 SV Putten 0:46:54 0:25:24
Heren 10 26 Ronnie Ligtenbarg Team Snelle 28 SV Putten 1:08:22 0:21:28
Heren 10 26 Riny Kostermans Team Snelle 29 SV Putten 1:33:31 0:25:09 01:33:31
Heren 11 10 Jan Willem Groenendijk JanNurRobWijn NN 0:28:56 0:28:56
Heren 11 10 Robert van Pijlen JanNurRobWijn NN 0:52:05 0:23:09
Heren 11 10 Nurdogan Ozcan JanNurRobWijn NN 1:15:40 0:23:35
Heren 11 10 Wijnand van Pijlen JanNurRobWijn NN 1:35:39 0:19:59 01:35:39
Heren 12 51 Gert Ruitenberg R.F.S. NN 0:26:30 0:26:30
Heren 12 51 Aeler v/d Brink R.F.S. NN 0:52:12 0:25:42
Heren 12 51 Michael Simon R.F.S. NN 1:16:24 0:24:12
Heren 12 51 Gerwin Ruitenberg R.F.S. NN 1:39:00 0:22:36 01:39:00
Heren 13 50 Gijs Slome Duikelaars SV Putten 0:20:14 0:20:14
Heren 13 50 Henri Timmer Slome Duikelaars SV Putten 0:44:12 0:23:58
Heren 13 50 Henk Slome Duikelaars SV Putten 1:08:30 0:24:18
Heren 13 50 Edward Timmer Slome Duikelaars SV Putten 1:40:52 0:32:22 01:40:52
Heren 14 45 Rolf Sluis Garderen United NN 0:25:39 0:25:39
Heren 14 45 Wim Mulderij Garderen United NN 0:51:41 0:26:02
Heren 14 45 Reinsen Boeve Garderen United NN 1:16:24 0:24:43
Heren 14 45 Bert Ouderdorp Garderen United NN 1:42:55 0:26:31 01:42:55
Heren 15 249 Willem Elzinga PR+ Athlos 0:24:07 0:24:07
Heren 15 249 Ruud Mijnans PR+ Athlos 0:49:25 0:25:18
Heren 15 249 Robert van Boven PR+ Athlos 1:15:05 0:25:40
Heren 15 249 Kees de Groot PR+ Athlos 1:42:55 0:27:50 01:42:55
Spring naar werkbalk