Zomer Rusthoeve teams overall

Onderstaand de overall uitslagen van alle lopers die aan de estafette hebben deelgenomen:

Rusthoeveloop Estafette 24-06-2015
Plaats Ploeg Naam loper Ploeg Naam Vereniging Indiv.tijd
M 1 5 Sebastiaan Smeenk LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:17:05
M 2 13 Erwin Demmer Danoontje Powerrrr! NN 0:17:37
M 3 5 K.H. de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:17:41
M 4 19 Ewout Middelburg Athlos 1 Athlos 0:18:12
M 5 24 Matthijs Horlings De dubbel Gangers SV Putten 0:18:13
M 6 13 Hugo Hilgersom Danoontje Powerrrr! NN 0:18:27
M 7 5 Jan Willem Nieuwboer LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:18:28
M 8 18 Wessel Geursen Athlos Runners Athlos 0:18:29
M 9 24 Matthijs Horlings De dubbel Gangers SV Putten 0:18:32
M 10 19 Jeroen Celic Athlos 1 Athlos 0:18:45
M 11 44 Henry Wondergem Dreamteam Henny Loopgroep Voorthuizen 0:18:46
M 12 19 Ricoh Athlos 1 Athlos 0:18:56
M 13 9 Bryan Schaap Vader & Zoon Loopgroep Bunschoten 0:18:56
M 14 18 Richard v/d Brink Athlos Runners Athlos 0:18:57
M 15 12 Co Post Waar is Henk? SV Putten 0:19:01
M 16 14 Jozien Jansen AVN Kanjers AV Nijkerk 0:19:06
M 17 370 Gerrit Keus Arnold II Athlos 0:19:08
M 18 5 Jasper Ritsema LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:19:08
M 19 24 Ben de Ruiter De dubbel Gangers SV Putten 0:19:17
M 20 37 Robert van Maanen Bleu Wonders NN 0:19:20
M 21 18 Jan Simons Athlos Runners Athlos 0:19:23
M 22 44 Wiebe Goodijk Dreamteam Henny Loopgroep Voorthuizen 0:19:33
M 23 46 Jan Reichardt AVN 223 AV Nijkerk 0:19:38
M 24 14 Johan Nijzink AVN Kanjers AV Nijkerk 0:19:40
M 25 18 Erik Steijlen Athlos Runners Athlos 0:19:41
M 26 16 Enrico Duinkerken Athlos Koningen Athlos 0:19:41
M 27 33 Dirk van Hierden Back for the Future NN 0:19:50
M 28 46 Harm Jaap de Witt AVN 223 AV Nijkerk 0:19:59
M 29 10 Wijnand van Pijlen JanNurRobWijn NN 0:19:59
M 30 14 Charlie van Galen AVN Kanjers AV Nijkerk 0:20:00
M 31 24 Ben de Ruiter De dubbel Gangers SV Putten 0:20:07
M 32 50 Gijs Slome Duikelaars SV Putten 0:20:14
M 33 40 Lubert Mulder Voortbruizer Loopgroep Voorthuizen 0:20:15
M 34 30 Jaap Jan v/d Vuurst Sjoan Oaf Quo Vadis 0:20:17
M 35 40 Jos van Mechelen Voortbruizer Loopgroep Voorthuizen 0:20:17
M 36 8 Long Jon LGB – 2 Loopgroep Bunschoten 0:20:20
M 37 43 Jan v/d Beek De Toppers Loopgroep Voorthuizen 0:20:20
M 38 139 Martijn Zuurveen Koekenbakkers uit Amsterdam 0:20:24
M 39 13 Wytze Vos Danoontje Powerrrr! NN 0:20:33
M 40 39 Niek Bos Waterbos Loopgroep Voorthuizen 0:20:47
M 41 7 Jan Wielingen LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:20:47
M 42 139 Martijn Zuurveen Koekenbakkers uit Amsterdam 0:20:48
M 43 39 Henry Hooyer Waterbos Loopgroep Voorthuizen 0:20:55
V 1 30 Bernadet Koelewijn Sjoan Oaf Quo Vadis 0:20:55
M 44 680 Arnold Stoop Arnold 1 Athlos 0:21:10
M 45 8 Fake LGB – 2 Loopgroep Bunschoten 0:21:21
V 2 22 Joelle Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 0:21:25
M 46 14 Hans Melgers AVN Kanjers AV Nijkerk 0:21:28
M 47 26 Ronnie Ligtenbarg Team Snelle 28 SV Putten 0:21:28
M 48 26 Harmen Termaat Team Snelle 26 SV Putten 0:21:30
M 49 139 Martijn Wiegman Koekenbakkers uit Amsterdam 0:21:35
M 50 46 Wim Oudejans AVN 223 AV Nijkerk 0:21:36
V 3 22 Britt Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 0:21:40
M 51 36 Marcel Bos Speedy Gonzales NN 0:21:48
M 52 37 Bert Franken Bleu Wonders NN 0:21:50
V 4 8 Jeanique LGB – 2 Loopgroep Bunschoten 0:21:51
V 5 47 Marieke van Essen Putten-Ladelund loop De Vorm Runners 0:21:56
M 53 46 Peter Bokkers AVN 223 AV Nijkerk 0:22:00
M 54 680 Gert Reijerse Arnold 1 Athlos 0:22:01
M 55 12 Vincent van Duijvenbode Waar is Henk? SV Putten 0:22:02
V 6 22 Melinna Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 0:22:09
M 56 16 Wouter Kooy Athlos Koningen Athlos 0:22:11
M 57 9 Melchior Schaap Vader & Zoon Loopgroep Bunschoten 0:22:13
V 7 8 Jantiene Hanessen LGB – 2 Loopgroep Bunschoten 0:22:18
M 58 37 Albert Hooyer Bleu Wonders NN 0:22:19
M 59 16 Geert de Lange Athlos Koningen Athlos 0:22:20
M 60 7 Bert Schaap LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:22:25
M 61 33 Henk Bokhorst Back for the Future NN 0:22:27
M 62 7 Peter de Graaf LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:22:28
M 63 7 Marco van Kesteren LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:22:30
V 8 13 Marijke Wolting Danoontje Powerrrr! NN 0:22:35
M 64 51 Gerwin Ruitenberg R.F.S. NN 0:22:36
M 65 12 Mathijs Mast Waar is Henk? SV Putten 0:22:41
M 66 9 Bert Schaap Vader & Zoon Loopgroep Bunschoten 0:22:43
M 67 237 Alex Klaassen De Aflossers Athlos 0:22:45
V 9 22 Marieke v.d. Gaast Run-a-Holics AV Nijkerk 0:22:46
M 68 23 Timon de Almeida G. Timons Angels SV Putten 0:22:47
M 69 20 Gerben de Zwaan Veel te Snel AV Nijkerk 0:22:51
M 70 36 Rudy Sakkers Loopgroep Garderen Loopgroep Garderen 0:22:51
V 10 15 Dineke Bos Athlos Koninginnen Athlos 0:22:52
V 11 15 Therese Doppenberg Athlos Koninginnen Athlos 0:22:52
M 71 39 Frank Water Waterbos Loopgroep Voorthuizen 0:22:53
M 72 30 Wim Bos Sjoan Oaf Quo Vadis 0:23:02
V 12 4 Leanne Teunissen Power Girls (geeft geluk) SV Putten 0:23:05
V 13 43 Ineke van der Vliet De Toppers Loopgroep Voorthuizen 0:23:08
M 73 10 Robert van Pijlen JanNurRobWijn NN 0:23:09
V 14 19 Alice Poel Athlos 1 Athlos 0:23:10
V 15 27 Jacinta Hop Pink Lady’s Quo Vadis 0:23:17
V 16 34 Marleen Arentsen 3 – Landen  1 Valkenberg 0:23:29
V 17 4 Stephanie Blankespoor Power Girls (geeft geluk) SV Putten 0:23:32
M 74 10 Nurdogan Ozcan JanNurRobWijn NN 0:23:35
M 75 30 Henk Haak Sjoan Oaf Quo Vadis 0:23:36
M 76 139 Jochem Veenstra Koekenbakkers uit Amsterdam 0:23:41
M 77 35 Aldert Veldman 3 – Landen  2 Valkenberg 0:23:46
V 18 15 Maroken van Mourik Athlos Koninginnen Athlos 0:23:48
M 78 16 Henk Havinga Athlos Koningen Athlos 0:23:49
V 19 49 Monique Schoon Ladies in Red AV Nijkerk 0:23:50
V 20 27 Heleen Vink Pink Lady’s Quo Vadis 0:23:56
M 79 50 Henri Timmer Slome Duikelaars SV Putten 0:23:58
V 21 15 Judith van Veen Athlos Koninginnen Athlos 0:24:01
V 22 36 Petra Grootjans Speedy Gonzales NN 0:24:03
V 23 36 Margriet van Nieuwenhuizen Loopgroep Garderen Loopgroep Garderen 0:24:04
M 80 249 Willem Elzinga PR+ Athlos 0:24:07
V 24 680 Monique Kruidhof Arnold 1 Athlos 0:24:07
M 81 51 Michael Simon R.F.S. NN 0:24:12
V 25 27 Helen v.d. Vuurst Pink Lady’s Quo Vadis 0:24:13
V 26 36 Alletta Kevelam Loopgroep Garderen Loopgroep Garderen 0:24:15
M 82 34 Meindert Nieland 3 – Landen  1 Valkenberg 0:24:16
M 83 50 Henk Slome Duikelaars SV Putten 0:24:18
V 27 20 Wendy klein Obbink Veel te Snel AV Nijkerk 0:24:29
V 28 39 Marijke van Drie Waterbos Loopgroep Voorthuizen 0:24:35
M 84 47 Aron Timmer Putten-Ladelund loop De Vorm Runners 0:24:38
V 29 49 Fride Geluk Ladies in Red AV Nijkerk 0:24:40
M 85 45 Reinsen Boeve Garderen United NN 0:24:43
V 30 487 Kim Boterenbrood The Queens Athlos 0:24:50
M 86 44 Kees Voorsluijs Dreamteam Henny Loopgroep Voorthuizen 0:24:54
M 87 2 Adri Benschop Loopgroep 2.1 SV Putten 0:24:54
V 31 370 Eva Loosman Arnold II Athlos 0:24:55
V 32 487 Patricia v/d Knaap The Queens Athlos 0:24:59
V 33 487 Christine v/d Ven The Queens Athlos 0:25:00
M 88 2 Gert Jan Koopman Loopgroep 2.1 SV Putten 0:25:01
M 89 35 Peter Loopgroep 2.2 SV Putten 0:25:01
M 90 26 Riny Kostermans Team Snelle 29 SV Putten 0:25:09
M 91 370 Marcus van der Roovaart Arnold II Athlos 0:25:13
V 34 680 Marian van Rijn Arnold 1 Athlos 0:25:15
M 92 249 Ruud Mijnans PR+ Athlos 0:25:18
M 93 33 Martin Hulst Back for the Future NN 00:25:18
M 94 26 Rob van Luijn Team Snelle 27 SV Putten 0:25:24
V 35 29 Margreet Huijgen Wullie Quo Vadis 0:25:25
V 36 34 Christien Pars 3 – Landen  1 Valkenberg 0:25:26
V 37 28 Annika Koppenol Q team Quo Vadis 0:25:31
M 95 237 Gerard de Hoop De Aflossers Athlos 0:25:34
M 96 29 Lammerd Bos Wullie Quo Vadis 0:25:36
M 97 43 Paul van Ulden De Toppers Loopgroep Voorthuizen 0:25:38
M 98 45 Rolf Sluis Garderen United NN 0:25:39
M 99 249 Robert van Boven PR+ Athlos 0:25:40
M 100 51 Aeler v/d Brink R.F.S. NN 0:25:42
M 101 35 Meindert 3 – Landen  2 Valkenberg 0:25:50
V 38 4 Janet Doppenberg Power Girls (geeft geluk) SV Putten 0:25:57
M 102 45 Wim Mulderij Garderen United NN 0:26:02
V 39 23 Karin van Boeijen Timons Angels SV Putten 0:26:02
V 40 36 Gerda Bleijenberg Loopgroep Garderen Loopgroep Garderen 0:26:03
M 103 43 Arjan Klaassen De Toppers Loopgroep Voorthuizen 0:26:04
M 104 48 Bessel Woudenberg Jonge Woudlopers AV Nijkerk 0:26:05
V 41 27 Alice Pink Lady’s Quo Vadis 0:26:05
V 42 48 Christa Bouwman Jonge Woudlopers AV Nijkerk 0:26:10
V 43 370 Fanny Hubner Arnold II Athlos 0:26:16
V 44 47 Elly Jansen Putten-Ladelund loop De Vorm Runners 0:26:22
M 105 51 Gert Ruitenberg R.F.S. NN 0:26:30
M 106 45 Bert Ouderdorp Garderen United NN 0:26:31
V 45 49 Annette Schraverus Ladies in Red AV Nijkerk 0:26:33
V 46 37 Yvonne Rozendaal Bleu Wonders NN 0:26:35
M 107 36 Martin v/d Kolk Speedy Gonzales NN 0:26:42
V 47 12 Patricia Post Waar is Henk? SV Putten 0:26:49
M 108 40 Johnny Guineau Voortbruizer Loopgroep Voorthuizen 0:26:50
V 48 4 Karlijn v.d. Hoek Power Girls (geeft geluk) SV Putten 0:26:54
V 49 49 Joke Jonker Ladies in Red AV Nijkerk 0:26:56
V 50 20 Carmen Hoff Veel te Snel AV Nijkerk 0:27:02
M 109 2 Ed Verhoef Loopgroep 2.1 SV Putten 0:27:11
M 110 35 Hajo Loopgroep 2.2 SV Putten 0:27:11
V 51 237 Marjo Pijlo De Aflossers Athlos 0:27:14
V 52 237 Romhild van Kampen De Aflossers Athlos 0:27:17
V 53 28 Winny v/d Geest Q team Quo Vadis 0:27:18
M 111 29 Steven van Diermen Wullie Quo Vadis 0:27:20
V 54 25 Alice Vedder Baas Running Ladies Quo Vadis 0:27:20
M 112 34 Jos Aikema 3 – Landen  1 Valkenberg 0:27:22
V 55 47 Harriet Verbeem Putten-Ladelund loop De Vorm Runners 0:27:26
V 56 48 Betsie Berculo Jonge Woudlopers AV Nijkerk 0:27:30
V 57 25 Kristien Nieuwboer Baas Running Ladies Quo Vadis 0:27:37
V 58 25 Margré ter Haar Baas Running Ladies Quo Vadis 0:27:47
M 113 249 Kees de Groot PR+ Athlos 0:27:50
V 59 28 Alice ter Haar Q team Quo Vadis 0:27:50
V 60 487 Janet Granneman The Queens Athlos 0:27:56
V 61 35 Janneke van Nieuwenhuizen Loopgroep 2.2 SV Putten 0:27:59
M 114 9 Walter Schaap Vader & Zoon Loopgroep Bunschoten 0:28:05
M 115 20 Fausto Visser Veel te Snel AV Nijkerk 0:28:11
V 62 40 Jaqueline Kemper Voortbruizer Loopgroep Voorthuizen 0:28:21
V 63 48 Mariet Schuurman Jonge Woudlopers AV Nijkerk 0:28:33
M 116 10 Jan Willem Groenendijk JanNurRobWijn NN 0:28:56
M 117 23 Vincent van Ee Timons Angels SV Putten 0:28:56
V 64 44 Henny Vaassen Dreamteam Henny Loopgroep Voorthuizen 0:29:03
V 65 28 Karina de Vries Q team Quo Vadis 0:29:05
M 118 29 Rutger Koelewijn Wullie Quo Vadis 0:29:38
M 119 36 Gosse van Waas Speedy Gonzales NN 0:30:11
V 66 33 Gemma van Veen Back for the Future NN 0:30:20
V 67 35 Wilma Veldman 3 – Landen  2 Valkenberg 0:30:26
V 68 23 Simone van Ee Timons Angels SV Putten 0:30:57
M 120 35 Jerry Arentse 3 – Landen  2 Valkenberg 0:31:34
V 69 25 Janneke Heijnen Baas Running Ladies Quo Vadis 0:31:48
M 121 50 Edward Timmer Slome Duikelaars SV Putten 0:32:22
V 70 2 Corina Muntinga Loopgroep 2.1 SV Putten 0:39:48
V 71 35 Margriet Timmer Loopgroep 2.2 SV Putten 0:39:48
Spring naar werkbalk