Zomer Rusthoeve 2016 Teams

Uitslagen Zomer Rusthoeve 2016 Teams:

Categorie Plaats Ploeg Naam loper Ploeg Naam Vereniging Totaal Indiv.tijd Totaal
Dames 1 21 Joelle Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 0:20:40 0:20:40
Dames 1 21 Melina Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 0:43:10 0:22:30
Dames 1 21 Marieke v/d Geest Run-a-Holics AV Nijkerk 1:07:42 0:24:32
Dames 1 21 Britt Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 1:30:12 0:22:30 01:30:12
Dames 2 23 Marolien Miedema Athlos Power Lady’s Athlos 0:23:33 0:23:33
Dames 2 23 Therese Doppenberg Athlos Power Lady’s Athlos 0:46:59 0:23:26
Dames 2 23 Dineke Bos Athlos Power Lady’s Athlos 1:09:35 0:22:36
Dames 2 23 Alice Poel Athlos Power Lady’s Athlos 1:31:39 0:22:04 01:31:39
Dames 3 1 Janet Doppenberg Harde Kern SV Putten SV Putten 0:25:04 0:25:04
Dames 3 1 Thea prent Harde Kern SV Putten SV Putten 0:51:28 0:26:24
Dames 3 1 Karin van Boeijen Harde Kern SV Putten SV Putten 1:16:35 0:25:07
Dames 3 1 Leanne Teunissen Harde Kern SV Putten SV Putten 1:40:21 0:23:46 01:40:21
Dames 4 38 Susan Bokkers AVN Triathlon AV Nijkerk 0:29:03 0:29:03
Dames 4 38 Femke Jonker AVN Triathlon AV Nijkerk 0:50:45 0:21:42
Dames 4 38 Martine Staal AVN Triathlon AV Nijkerk 1:15:55 0:25:10
Dames 4 38 Jeltien de Jong AVN Triathlon AV Nijkerk 1:40:47 0:24:52 01:40:47
Dames 5 13 Annette Schraverus Ladies in Red AV Nijkerk 0:25:46 0:25:46
Dames 5 13 Joke Jonker Ladies in Red AV Nijkerk 0:51:45 0:25:59
Dames 5 13 Anoek van Dasselaar Ladies in Red AV Nijkerk 1:16:06 0:24:21
Dames 5 13 Fride Geluk Ladies in Red AV Nijkerk 1:40:50 0:24:44 01:40:50
Dames 6 20 Chantal de Vries Garderense Meiden Garderen 0:23:33 0:23:33
Dames 6 20 Jantine Kraai Garderense Meiden Garderen 0:49:30 0:25:57
Dames 6 20 Ellen Kool Garderense Meiden Garderen 1:16:30 0:27:00
Dames 6 20 Pauline van Bennekom Garderense Meiden Garderen 1:41:55 0:25:25 01:41:55
Dames 7 16 Liesbeth Mulder 2B Fit Lady’s 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:26:34 0:26:34
Dames 7 16 Ingrid 2B Fit Lady’s 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:51:42 0:25:08
Dames 7 16 Aleida 2B Fit Lady’s 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:17:53 0:26:11
Dames 7 16 Karin 2B Fit Lady’s 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:43:58 0:26:05 01:43:58
Dames 8 31 Marian Kous Runners 2.0 SV Putten 0:31:05 0:31:05
Dames 8 31 Cora Vrijenhoek Runners 2.0 SV Putten 0:59:31 0:28:26
Dames 8 31 Stephana Janssen Runners 2.0 SV Putten 1:26:55 0:27:24
Dames 8 31 Vera Hendriksen Runners 2.0 SV Putten 1:53:08 0:26:13 01:53:08
Gemengd 1 9 Sigrid van Vliet Athlos 1 Athlos 0:20:50 0:20:50
Gemengd 1 9 Doland v/d Kamp Athlos 1 Athlos 0:39:52 0:19:02
Gemengd 1 9 Jan Simonse Athlos 1 Athlos 0:58:45 0:18:53
Gemengd 1 9 Gert Jan de Jong Athlos 1 Athlos 1:16:39 0:17:54 01:16:39
Gemengd 2 39 Emile Dercksen Double Janssen and the strange ducks NN 0:17:40 0:17:40
Gemengd 2 39 Annemieke van Boven Double Janssen and the strange ducks NN 0:40:40 0:23:00
Gemengd 2 39 Herbert Jansen Double Janssen and the strange ducks NN 0:57:57 0:17:17
Gemengd 2 39 Pieter Kuijvenhoven Double Janssen and the strange ducks NN 1:20:03 0:22:06 01:20:03
Gemengd 3 17 Arjan Korevaar 2B Fit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:17:31 0:17:31
Gemengd 3 17 Willeke den Dikken 2B Fit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:40:45 0:23:14
Gemengd 3 17 Bert Ruitenbeek 2B Fit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:58:22 0:17:37
Gemengd 3 17 Cora Wulfsen 2B Fit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:20:34 0:22:12 01:20:34
Gemengd 4 6 Jeanieque de Graaf LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:21:33 0:21:33
Gemengd 4 6 Peter de Graaf LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:44:00 0:22:27
Gemengd 4 6 Pake Schonewille LGB 3 Loopgroep Bunschoten 1:04:35 0:20:35
Gemengd 4 6 Jeroen Koelewijn LGB 3 Loopgroep Bunschoten 1:25:05 0:20:30 01:25:05
Gemengd 5 33 Cora Wulfsen Koorevaar De Koorevaars NN 0:21:54 0:21:54
Gemengd 5 33 Rinde Lozeman Koorevaar De Koorevaars NN 0:50:45 0:28:51
Gemengd 5 33 Jacco Koorevaar De Koorevaars NN 1:11:25 0:20:40
Gemengd 5 33 Arjan Koorevaar De Koorevaars NN 1:29:49 0:18:24 01:29:49
Gemengd 6 25 Jan v/d Beek NN NN 00:20:10 0:20:10
Gemengd 6 25 Jacqueline Kempen NN NN 0:47:13 0:27:03
Gemengd 6 25 Henrij Hoijer NN NN 1:08:34 0:21:21
Gemengd 6 25 Marco Streefkerk NN NN 1:30:18 0:21:44 01:30:18
Gemengd 7 40 Monique Kruithof Germans Menswear 1 Athlos 0:24:41 0:24:41
Gemengd 7 40 Sandra van Delft Germans Menswear 2 Athlos 0:48:30 0:23:49
Gemengd 7 40 Fanny Hubnee Germans Menswear 3 Athlos 1:11:50 0:23:20
Gemengd 7 40 Arnold Stoop Germans Menswear 4 Athlos 1:33:38 0:21:48 01:33:38
Gemengd 8 29 Gerwin Steenwijk De hoofdbrekerslopers Loopgroep Voorthuizen 0:24:28 0:24:28
Gemengd 8 29 Agnes van Uffelen De hoofdbrekerslopers Loopgroep Voorthuizen 0:51:43 0:27:15
Gemengd 8 29 Dennis Karssen De hoofdbrekerslopers Loopgroep Voorthuizen 1:12:45 0:21:02
Gemengd 8 29 Lubert Mulder De hoofdbrekerslopers Loopgroep Voorthuizen 1:34:14 0:21:29 01:34:14
Gemengd 9 11 Bessel Woudenberg AVN mixed-up AV Nijkerk 0:25:46 0:25:46
Gemengd 9 11 Betsie Berculo AVN mixed-up AV Nijkerk 0:50:24 0:24:38
Gemengd 9 11 Jacomien Stam AVN mixed-up AV Nijkerk 1:15:01 0:24:37
Gemengd 9 11 Martine Mulder AVN mixed-up AV Nijkerk 1:38:30 0:23:29 01:38:30
Gemengd 10 34 Pieter de Graaf DE Harderwijkers NN 0:21:43 0:21:43
Gemengd 10 34 Pieter de Graaf DE Harderwijkers NN 0:43:24 0:21:41
Gemengd 10 34 Kimberleij van Dordt DE Harderwijkers NN 1:11:48 0:28:24
Gemengd 10 34 Sanne Vermeulen DE Harderwijkers NN 1:39:04 0:27:16 01:39:04
Gemengd 11 14 Sylvia Kok Duo Marathon Putten Putten 0:28:19 0:28:19
Gemengd 11 14 Rob van Luijn Duo Marathon Putten Putten 0:52:24 0:24:05
Gemengd 11 14 Jolanda Hogebrug Duo Marathon Putten Putten 1:19:24 0:27:00
Gemengd 11 14 Marieke van Essen Duo Marathon Putten Putten 1:39:35 0:20:11 01:39:35
Gemengd 12 43 Yvonnen Drawsons Doorstarters Athlos 0:32:14 0:32:14
Gemengd 12 43 Arnoud Roest Doorstarters Athlos 0:58:59 0:26:45
Gemengd 12 43 Erik Veen Doorstarters Athlos 1:21:32 0:22:33
Gemengd 12 43 Peter Bakker Doorstarters Athlos 1:43:15 0:21:43 01:43:15
Gemengd 13 24 Gera van Boven De Hekkensluiters 2Bfit 0:26:34 0:26:34
Gemengd 13 24 Marieke Vlietstra De Hekkensluiters 2Bfit 0:54:13 0:27:39
Gemengd 13 24 Simon van Boven De Hekkensluiters 2Bfit 1:18:52 0:24:39
Gemengd 13 24 Simon van Boven De Hekkensluiters 2Bfit 1:44:00 0:25:08 01:44:00
Gemengd 14 8 Janneke van Nieuwenhuizen De Zaterdag Runners SV Putten 00:26:49 0:26:49
Gemengd 14 8 Gert Jan Koopman De Zaterdag Runners SV Putten 0:50:36 0:23:47
Gemengd 14 8 Adri Benschop De Zaterdag Runners SV Putten 1:15:31 0:24:55
Gemengd 14 8 Martan Koopman De Zaterdag Runners SV Putten 1:45:27 0:29:56 01:45:27
Gemengd 15 32 Jan v/d Mheen Snelle Jelles SV Putten 0:26:50 0:26:50
Gemengd 15 32 Willie van Nieuwenhuizen Snelle Jelles SV Putten 0:53:29 0:26:39
Gemengd 15 32 Helen Veldman Snelle Jelles SV Putten 1:21:47 0:28:18
Gemengd 15 32 Terry Teunissen Snelle Jelles SV Putten 1:47:05 0:25:18 01:47:05
Gemengd 16 35 Inge van ’t Spijker FYRA SV Putten 0:28:30 0:28:30
Gemengd 16 35 Vincent van Ee FYRA SV Putten 0:54:50 0:26:20
Gemengd 16 35 Simone van Ee FYRA SV Putten 1:25:46 0:30:56
Gemengd 16 35 Timon de Almeida G FYRA SV Putten 1:50:02 0:24:16 01:50:02
Heren 1 4 Henk de Jong LGB 1 Loopgroep Bunschoten 00:17:53 0:17:53
Heren 1 4 Jan Willem Nieboer LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:36:16 0:18:23
Heren 1 4 Jonathan Gooyert LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:54:24 0:18:08
Heren 1 4 K.H. de graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 1:12:00 0:17:36 01:12:00
Heren 2 3 Beniamin Post Het Andere Oranje Altis 0:20:05 0:20:05
Heren 2 3 Co Post Het Andere Oranje Altis 0:38:11 0:18:06
Heren 2 3 Sjoerd Veenma Het Andere Oranje Altis 0:55:12 0:17:01
Heren 2 3 Rik Wolswinkel Het Andere Oranje Altis 1:12:16 0:17:04 01:12:16
Heren 3 36 Gerwin van Ruler Danoontje Powerrrr NN 0:19:08 0:19:08
Heren 3 36 Peter Mulderij Danoontje Powerrrr NN 0:37:36 0:18:28
Heren 3 36 Hugo Hilgersom Danoontje Powerrrr NN 0:55:52 0:18:16
Heren 3 36 Erwin Demmer Danoontje Powerrrr NN 01:14:35 0:18:43 01:14:35
Heren 4 7 Jan Koelewijn LGB 2 Loopgroep Bunschoten 0:19:58 0:19:58
Heren 4 7 Jasper Ritsema LGB 2 Loopgroep Bunschoten 0:39:20 0:19:22
Heren 4 7 Erik Bouwsma LGB 2 Loopgroep Bunschoten 0:59:40 0:20:20
Heren 4 7 Daniel LGB 2 Loopgroep Bunschoten 1:18:28 0:18:48 01:18:28
Heren 5 30 Richard Workel NN NN 0:20:30 0:20:30
Heren 5 30 Leon van Hamersveld NN NN 0:38:01 0:17:31
Heren 5 30 Michael Workel NN NN 1:01:15 0:23:14
Heren 5 30 Leon van Hamersveld NN NN 1:22:45 0:21:30 01:22:45
Heren 6 12 Erik Steijlen Athlos Kerels Athlos 0:19:20 0:19:20
Heren 6 12 Evert van Rijn Athlos Kerels Athlos 0:40:40 0:21:20
Heren 6 12 Eldert de Vries Athlos Kerels Athlos 1:02:26 0:21:46
Heren 6 12 René Woutersen Athlos Kerels Athlos 1:24:01 0:21:35 01:24:01
Heren 7 22 Giso Maas Athlos Bikkels Athlos 0:19:56 0:19:56
Heren 7 22 Marnix Doppenberg Athlos Bikkels Athlos 0:42:46 0:22:50
Heren 7 22 Wouter kooy Athlos Bikkels Athlos 1:04:43 0:21:57
Heren 7 22 Wilt Pathuis Athlos Bikkels Athlos 1:26:09 0:21:26 01:26:09
Heren 8 37 Martijn Zuurveen We zijn eindelijk op tijd Koekebakkers uit Amsterdam 0:20:10 0:20:10
Heren 8 37 Rocco Stalvord We zijn eindelijk op tijd Koekebakkers uit Amsterdam 0:43:14 0:23:04
Heren 8 37 Martijn Wiegman We zijn eindelijk op tijd Koekebakkers uit Amsterdam 1:05:10 0:21:56
Heren 8 37 Martijn Zuurveen We zijn eindelijk op tijd Koekebakkers uit Amsterdam 1:26:58 0:21:48 01:26:58
Heren 9 10 Rob Schuurman AVN HeRoJoJo AV Nijkerk 0:20:41 0:20:41
Heren 9 10 Henk van Assenbergh AVN HeRoJoJo AV Nijkerk 0:43:54 0:23:13
Heren 9 10 Johan Nijzink AVN HeRoJoJo AV Nijkerk 1:08:01 0:24:07
Heren 9 10 Johan Nijzink AVN HeRoJoJo AV Nijkerk 1:27:44 0:19:43 01:27:44
Heren 10 18 Herbert v/d Ham 2Bfit gemengd 2Bfit 0:22:03 0:22:03
Heren 10 18 Tino v/d Pol 2Bfit gemengd 2Bfit 0:41:43 0:19:40
Heren 10 18 Harry v/d Brink 2Bfit gemengd 2Bfit 1:07:31 0:25:48
Heren 10 18 Arjan Mulder 2Bfit gemengd 2Bfit 1:28:03 0:20:32 01:28:03
Heren 11 15 Dennis Melgers Doe de Hussel 2Bfit 0:23:48 0:23:48
Heren 11 15 Danny Mulder Doe de Hussel 2Bfit 0:47:29 0:23:41
Heren 11 15 Henk Demmer Doe de Hussel 2Bfit 1:08:20 0:20:51
Heren 11 15 Remco van Hussel Doe de Hussel 2Bfit 1:28:31 0:20:11 01:28:31
Heren 12 19 Richard v/d Brink Athlos Mannen Athlos 0:19:45 0:19:45
Heren 12 19 Henk Havinga Athlos Mannen Athlos 0:42:46 0:23:01
Heren 12 19 Bartho van Marc Athlos Mannen Athlos 1:05:25 0:22:39
Heren 12 19 Ylmaz Gorgen Athlos Mannen Athlos 1:30:01 0:24:36 01:30:01
Heren 13 42 Gert Ruitenberg RFS NN 0:27:20 0:27:20
Heren 13 42 Berry Simon RFS NN 0:47:57 0:20:37
Heren 13 42 NN RFS NN 1:09:01 0:21:04
Heren 13 42 Gerwin Ruitenberg RFS NN 1:32:07 0:23:06 01:32:07
Heren 14 27 Wiebe Dreamteam Loopgroep Voorthuizen 0:19:45 0:19:45
Heren 14 27 Werner Hovius Dreamteam Loopgroep Voorthuizen 0:40:45 0:21:00
Heren 14 27 Hennij Vaessen Dreamteam Loopgroep Voorthuizen 1:07:24 0:26:39
Heren 14 27 Evert van Uffelen Dreamteam Loopgroep Voorthuizen 1:34:14 0:26:50 01:34:14
Heren 15 26 Hans Brom Rugwind Loopgroep Voorthuizen 0:22:44 0:22:44
Heren 15 26 Geerhard Ronde Rugwind Loopgroep Voorthuizen 0:47:03 0:24:19
Heren 15 26 Piet Mosterd Rugwind Loopgroep Voorthuizen 1:09:17 0:22:14
Heren 15 26 Arjan Klaassen Rugwind Loopgroep Voorthuizen 1:34:14 0:24:57 01:34:14
Heren 16 28 Mischa Simon Hupsaké Loopgroep Voorthuizen 0:21:08 0:21:08
Heren 16 28 Frank Vorage Hupsaké Loopgroep Voorthuizen 0:45:07 0:23:59
Heren 16 28 Stefan Koesveld Hupsaké Loopgroep Voorthuizen 1:12:42 0:27:35
Heren 16 28 Bert Franken Hupsaké Loopgroep Voorthuizen 1:35:20 0:22:38 01:35:20
Heren 17 44 Arjan van Reenen Ham and Eggs NN 0:22:41 0:22:41
Heren 17 44 Jeroen v-d Top Ham and Eggs NN 0:46:27 0:23:46
Heren 17 44 Willem van´t Ooster Ham and Eggs NN 1:10:40 0:24:13
Heren 17 44 Robbert van Werven Ham and Eggs NN 1:36:17 0:25:37 01:36:17
Heren 18 41 Gerhardt Heeringa Germans Menswear 2 Athlos 0:23:22 0:23:22
Heren 18 41 Marcus v/d Rovaart Germans Menswear 2 Athlos 0:49:20 0:25:58
Heren 18 41 John van Miltenburg Germans Menswear 2 Athlos 1:14:23 0:25:03
Heren 18 41 Gert Reijense Germans Menswear 2 Athlos 1:36:20 0:21:57 01:36:20
Heren 19 2 Floris v/d Hoek Jong en Oud SV Putten 0:24:27 0:24:27
Heren 19 2 Riny Kostermans Jong en Oud SV Putten 0:52:17 0:27:50
Heren 19 2 Hugo Kooijmans Jong en Oud SV Putten 1:17:32 0:25:15
Heren 19 2 Harmen Termaat Jong en Oud SV Putten 1:38:43 0:21:11 01:38:43
Heren 20 5 Richard de Graaf LGB 4 Loopgroep Bunschoten 0:25:16 0:25:16
Heren 20 5 Marcel Broekema LGB 4 Loopgroep Bunschoten 0:51:45 0:26:29
Heren 20 5 Walter Schaap LGB 4 Loopgroep Bunschoten 1:15:51 0:24:06
Heren 20 5 Jan Wielinga LGB 4 Loopgroep Bunschoten 1:39:30 0:23:39 01:39:30
Spring naar werkbalk