Uitslagen Zomer Rusthoeve teams 2017

Onderstaand de uitslagen per team:

Categorie Plaats Ploeg Naam loper Ploeg Naam Vereniging Totaal Indiv.tijd Totaal
Dames 1 22 Britt Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 0:22:20 0:22:20
Dames 1 22 Joelle Hof Run-a-Holics AV Nijkerk 0:44:04 0:21:44
Dames 1 22 Melina Hof Run-a-Holics AV Nijkerk 1:06:49 0:22:45
Dames 1 22 Saskia Roest Run-a-Holics AV Nijkerk 1:29:19 0:22:30 01:29:19
Dames 2 36 Dineke Bos Athlos Power Girls AV Athlos 0:22:36 0:22:36
Dames 2 36 Theresa Doppenberg Athlos Power Girls AV Athlos 0:46:48 0:24:12
Dames 2 36 Wendy Holberg Athlos Power Girls AV Athlos 1:08:44 0:21:56
Dames 2 36 Brechje Rankenberg Athlos Power Girls AV Athlos 1:30:15 0:21:31 01:30:15
Dames 3 14 Betsie Berculo Nu of nooit!! AV Nijkerk 0:24:15 0:24:15
Dames 3 14 Jacomien Stam Nu of nooit!! AV Nijkerk 0:49:13 0:24:58
Dames 3 14 Anoek van Dasselaar Nu of nooit!! AV Nijkerk 1:12:40 0:23:27
Dames 3 14 Monique Morren Nu of nooit!! AV Nijkerk 1:37:30 0:24:50 01:37:30
Dames 4 23 Marie Vlietstra Sweet Sixty 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:27:55 0:27:55
Dames 4 23 Lies Netten Sweet Sixty 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:58:30 0:30:35
Dames 4 23 Aleida Alfrink Sweet Sixty 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:24:34 0:26:04
Dames 4 23 Gera van Boven Sweet Sixty 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:52:41 0:28:07 01:52:41
Dames 5 30 Liesbeth Mulder 2B LADIES 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:26:40 0:26:40
Dames 5 30 Albertine van Leeuwen Boomkamp 2B LADIES 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:54:11 0:27:31
Dames 5 30 Jeannette Kleinendorst 2B LADIES 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:24:05 0:29:54
Dames 5 30 Suzanne Kranenburg 2B LADIES 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:53:21 0:29:16 01:53:21
Dames 6 21 Anneke van der Pol AVN voor de lol AV Nijkerk 0:29:18 0:29:18
Dames 6 21 Mariet Schuurman AVN voor de lol AV Nijkerk 0:58:18 0:29:00
Dames 6 21 Rianne van Esveld AVN voor de lol AV Nijkerk 1:25:46 0:27:28
Dames 6 21 Trees Blaauw AVN voor de lol AV Nijkerk 1:59:54 0:34:08 01:59:54
Gemengd 1 37 Erwin Demmer Danoontje Powerr 0:19:07 0:19:07
Gemengd 1 37 Wytze Vos Danoontje Powerr 0:39:15 0:20:08
Gemengd 1 37 Hugo Hilgersom Danoontje Powerr 0:57:53 0:18:38
Gemengd 1 37 Saskia Weinans Danoontje Powerr 1:16:23 0:18:30 01:16:23
Gemengd 2 27 Thomas van Tent 2Bfit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:18:23 0:18:23
Gemengd 2 27 Willeke den Dikke 2Bfit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:41:55 0:23:32
Gemengd 2 27 Arjan Korevaar 2Bfit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:59:29 0:17:34
Gemengd 2 27 Leon van Hamersveld 2Bfit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:16:58 0:17:29 01:16:58
Gemengd 3 32 Robert Hogebrug VoorMelo 0:20:04 0:20:04
Gemengd 3 32 Sharone van Elten VoorMelo 0:42:11 0:22:07
Gemengd 3 32 Kirsten Hogebrug VoorMelo 1:03:32 0:21:21
Gemengd 3 32 Rienk Davelaar VoorMelo 1:20:24 0:16:52 01:20:24
Gemengd 4 20 Richard Wortel AVN triatleten AV Nijkerk 0:20:53 0:20:53
Gemengd 4 20 Martine Staal AVN triatleten AV Nijkerk 0:46:38 0:25:45
Gemengd 4 20 Jeltien de Jong AVN triatleten AV Nijkerk 1:10:52 0:24:14
Gemengd 4 20 Melvi Haan AVN triatleten AV Nijkerk 1:31:08 0:20:16 01:31:08
Gemengd 5 35 Ankie Poel Asthlos Kanjers AV Athlos 0:25:24 0:25:24
Gemengd 5 35 Wisse van Guchte Asthlos Kanjers AV Athlos 0:48:00 0:22:36
Gemengd 5 35 Bernard van Strauten Asthlos Kanjers AV Athlos 1:11:51 0:23:51
Gemengd 5 35 Marinus Poelert Asthlos Kanjers AV Athlos 1:34:11 0:22:20 01:34:11
Gemengd 6 13 Arjan Klaassen Het Vliegend Hert Loopgroep Voorthuizen 0:24:16 0:24:16
Gemengd 6 13 Jacqueline Kempen Het Vliegend Hert Loopgroep Voorthuizen 0:51:19 0:27:03
Gemengd 6 13 Bert Franken Het Vliegend Hert Loopgroep Voorthuizen 1:14:01 0:22:42
Gemengd 6 13 Lubert Mulder Het Vliegend Hert Loopgroep Voorthuizen 1:36:20 0:22:19 01:36:20
Gemengd 7 31 Monieke 2B Fittest 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:25:08 0:25:08
Gemengd 7 31 Jaspe van Essen 2B Fittest 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:51:27 0:26:19
Gemengd 7 31 Linda Schuit 2B Fittest 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:16:32 0:25:05
Gemengd 7 31 Arjan Mulder 2B Fittest 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:37:37 0:21:05 01:37:37
Gemengd 8 38 Marijke Steenbergen Dodelijk duo uit Lunteren 00:27:20 0:27:20
Gemengd 8 38 Wouter Steenbergen Dodelijk duo uit Lunteren 0:47:46 0:20:26
Gemengd 8 38 Marijke Steenbergen Dodelijk duo uit Lunteren 1:16:25 0:28:39
Gemengd 8 38 Wouter Steenbergen Dodelijk duo uit Lunteren 1:37:55 0:21:30 01:37:55
Gemengd 9 11 Henry Wondergem Jannetta en Guys Loopgroep Voorthuizen 0:19:09 0:19:09
Gemengd 9 11 Robert van Maanen Jannetta en Guys Loopgroep Voorthuizen 0:39:33 0:20:24
Gemengd 9 11 Jannetta van de beek Jannetta en Guys Loopgroep Voorthuizen 1:16:13 0:36:40
Gemengd 9 11 Henry Wondergem Jannetta en Guys Loopgroep Voorthuizen 1:38:00 0:21:47 01:38:00
Gemengd 10 24 Gert Reijerse De Makrelen AV Athlos 0:22:32 0:22:32
Gemengd 10 24 Marion van Rijn De Makrelen AV Athlos 0:49:59 0:27:27
Gemengd 10 24 Hennie Bennek De Makrelen AV Athlos 1:16:47 0:26:48
Gemengd 10 24 Hugo Deilo De Makrelen AV Athlos 1:38:27 0:21:40 01:38:27
Gemengd 11 26 Kees van Gemert Aaltjes AV Athlos 0:23:19 0:23:19
Gemengd 11 26 Linda van Haasten Aaltjes AV Athlos 0:51:56 0:28:37
Gemengd 11 26 Monique Kruidhof Aaltjes AV Athlos 1:15:55 0:23:59
Gemengd 11 26 Gerrit Keus Aaltjes AV Athlos 1:38:47 0:22:52 01:38:47
Gemengd 12 12 Dineke bokkers De Marmotten Loopgroep Voorthuizen 0:24:06 0:24:06
Gemengd 12 12 Hennij Vaesse De Marmotten Loopgroep Voorthuizen 0:51:42 0:27:36
Gemengd 12 12 Giljan Klaasen De Marmotten Loopgroep Voorthuizen 1:15:37 0:23:55
Gemengd 12 12 Evelien Domselaar De Marmotten Loopgroep Voorthuizen 1:39:14 0:23:37 01:39:14
Gemengd 13 25 Rtessa Rozemuller Klasbakken AV Athlos 0:21:25 0:21:25
Gemengd 13 25 Theo Stevens Klasbakken AV Athlos 0:48:52 0:27:27
Gemengd 13 25 Ada van der Goot Klasbakken AV Athlos 1:15:12 0:26:20
Gemengd 13 25 Fanny Hubner Klasbakken AV Athlos 1:39:25 0:24:13 01:39:25
Gemengd 14 41 Jan Willem Groenendijk Duo Marathon Putten 0:24:30 0:24:30
Gemengd 14 41 Marieke van Essen Duo Marathon Putten 0:47:20 0:22:50
Gemengd 14 41 Sylvia Kok Duo Marathon Putten 1:14:20 0:27:00
Gemengd 14 41 Rob van Luyn Duo Marathon Putten 1:42:47 0:28:27 01:42:47
Gemengd 15 18 Astrid Reichardt Ladies in Red gemengd AV Nijkerk 0:25:04 0:25:04
Gemengd 15 18 Monique Schoon Ladies in Red gemengd AV Nijkerk 0:49:34 0:24:30
Gemengd 15 18 Annette Schraverus Ladies in Red gemengd AV Nijkerk 1:16:43 0:27:09
Gemengd 15 18 Bessel Woudenberg Ladies in Red gemengd AV Nijkerk 1:43:26 0:26:43 01:43:26
Gemengd 16 40 Ingrid middelkoop de Toppers AV Athlos 00:24:45 0:24:45
Gemengd 16 40 Janet Granneman de Toppers AV Athlos 0:54:26 0:29:41
Gemengd 16 40 Kees de Groot de Toppers AV Athlos 1:18:48 0:24:22
Gemengd 16 40 Meester GBJ Legnand de Toppers AV Athlos 1:43:40 0:24:52 01:43:40
Gemengd 17 9 Marieke van der Kolk Denkavit 1 0:32:40 0:32:40
Gemengd 17 9 Marijke Wolting Denkavit 2 1:01:21 0:28:41
Gemengd 17 9 Sjaak de jong Denkavit 3 1:26:39 0:25:18
Gemengd 17 9 Emmanuel Binott Denkavit 4 1:43:45 0:17:06 01:43:45
Gemengd 18 42 Jan van Boeijen Oud en Nieuw SV Putten 0:33:10 0:33:10
Gemengd 18 42 Janet Doppenberg Oud en Nieuw SV Putten 0:59:35 0:26:25
Gemengd 18 42 Karin van Boeijen Oud en Nieuw SV Putten 1:24:36 0:25:01
Gemengd 18 42 Wim van Vliet Oud en Nieuw SV Putten 1:48:04 0:23:28 01:48:04
Heren 1 6 Sjoerd Veenma Het Oranje Team Altis 00:17:14 0:17:14
Heren 1 6 Benjamin Post Het Oranje Team Altis 0:37:33 0:20:19
Heren 1 6 Co Post Het Oranje Team Altis 0:55:46 0:18:13
Heren 1 6 Rik Wolswinkel Het Oranje Team Altis 1:13:57 0:18:11 01:13:57
Heren 2 7 Ben de Ruiter BDR Ben de Ruiter Tweewielers 0:19:26 0:19:26
Heren 2 7 Mark Snapper BDR Ben de Ruiter Tweewielers 0:39:55 0:20:29
Heren 2 7 Thomas van Tent BDR Ben de Ruiter Tweewielers 0:58:32 0:18:37
Heren 2 7 Ben de Ruiter BDR Ben de Ruiter Tweewielers 1:18:53 0:20:21 01:18:53
Heren 3 43 Stanley Boldewijn LA2 Hodo AV Athlos 0:21:25 0:21:25
Heren 3 43 Danny Lambert LA2 Hodo AV Athlos 0:41:46 0:20:21
Heren 3 43 Geert de Lange LA2 Hodo AV Athlos 1:03:01 0:21:15
Heren 3 43 Paul van den Berg LA2 Hodo AV Athlos 01:23:41 0:20:40 01:23:41
Heren 4 34 Rene Woutersen Athlos Bikkels AV Athlos 0:21:35 0:21:35
Heren 4 34 Willem Elsinga Athlos Bikkels AV Athlos 0:43:54 0:22:19
Heren 4 34 Jeroen de Lange Athlos Bikkels AV Athlos 1:04:42 0:20:48
Heren 4 34 Peter Bakker Athlos Bikkels AV Athlos 1:26:51 0:22:09 01:26:51
Heren 5 10 Mark Doornhof De heren van AVN AV Nijkerk 0:21:01 0:21:01
Heren 5 10 Henk van Assenbergh De heren van AVN AV Nijkerk 0:44:18 0:23:17
Heren 5 10 Wim Oudejans De heren van AVN AV Nijkerk 1:07:40 0:23:22
Heren 5 10 Johan Nijzink De heren van AVN AV Nijkerk 1:28:17 0:20:37 01:28:17
Heren 6 28 Danny Mulder leuk lopen Nijkerk 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:22:00 0:22:00
Heren 6 28 Dennis Melghers leuk lopen Nijkerk 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:47:48 0:25:48
Heren 6 28 Henk Demmen leuk lopen Nijkerk 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:09:28 0:21:40
Heren 6 28 Rene van Hussel leuk lopen Nijkerk 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:30:24 0:20:56 01:30:24
Heren 7 17 Hans visser The Old Boys 0:20:47 0:20:47
Heren 7 17 Jack van Ofwegen The Old Boys 0:46:29 0:25:42
Heren 7 17 Gert van Oorspronk The Old Boys 1:09:53 0:23:24
Heren 7 17 Hans Visser The Old Boys 1:30:48 0:20:55 01:30:48
Heren 8 39 Peter Boel Wij Vier SV Putten 0:22:48 0:22:48
Heren 8 39 Harmen Termaat Wij Vier SV Putten 0:44:28 0:21:40
Heren 8 39 Henri Timmer Wij Vier SV Putten 1:12:02 0:27:34
Heren 8 39 Roelof Posthouwer Wij Vier SV Putten 1:32:17 0:20:15 01:32:17
Heren 9 29 Harry van de Brink Nijkerkse Boys 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:27:12 0:27:12
Heren 9 29 Visser G Nijkerkse Boys 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 0:51:13 0:24:01
Heren 9 29 van Leeuwen R. Nijkerkse Boys 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:19:40 0:28:27
Heren 9 29 Harm Gines Dam Nijkerkse Boys 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 1:43:50 0:24:10 01:43:50
Heren 10 8 Sikko Wolters Denkavit II 0:27:48 0:27:48
Heren 10 8 Marco Gijzen Denkavit II 0:55:36 0:27:48
Heren 10 8 Jan van Beek Denkavit II 1:26:12 0:30:36
Heren 10 8 Erwin Demmer Denkavit II 1:45:47 0:19:35 01:45:47
Heren 11 19 Henk Ruitenberg Ruitenberg Running Team Ruitenberg Team 0:24:59 0:24:59
Heren 11 19 Jan van de Mheen Ruitenberg Running Team Ruitenberg Team 0:52:04 0:27:05
Heren 11 19 Wim Ruitenberg Running Team Ruitenberg Team 1:18:30 0:26:26
Heren 11 19 Gert Ruitenberg Ruitenberg Running Team Ruitenberg Team 1:46:25 0:27:55 01:46:25
Spring naar werkbalk