Uitslagen Zomer Rusthoeve indiv categorie

Onderstaand alle uitslagen van individuele lopers onderverdeeld naar dames en heren:

Categorie Ploeg Naam loper Ploeg Naam Vereniging Indiv.tijd
Dames 37 Saskia Weinans Danoontje Powerr 00:18:30
Dames 32 Kirsten Hogebrug VoorMelo 00:21:21
Dames 25 Rtessa Rozemuller Klasbakken AV Athlos 00:21:25
Dames 36 Brechje Rankenberg Athlos Power Girls AV Athlos 00:21:31
Dames 22 Joelle Hof Run-a-Holics AV Nijkerk 00:21:44
Dames 36 Wendy Holberg Athlos Power Girls AV Athlos 00:21:56
Dames 32 Sharone van Elten VoorMelo 00:22:07
Dames 22 Britt Hoff Run-a-Holics AV Nijkerk 00:22:20
Dames 22 Saskia Roest Run-a-Holics AV Nijkerk 00:22:30
Dames 36 Dineke Bos Athlos Power Girls AV Athlos 00:22:36
Dames 22 Melina Hof Run-a-Holics AV Nijkerk 00:22:45
Dames 41 Marieke van Essen Duo Marathon Putten 00:22:50
Dames 14 Anoek van Dasselaar Nu of nooit!! AV Nijkerk 00:23:27
Dames 27 Willeke den Dikke 2Bfit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:23:32
Dames 12 Evelien Domselaar De Marmotten Loopgroep Voorthuizen 00:23:37
Dames 12 Giljan Klaasen De Marmotten Loopgroep Voorthuizen 00:23:55
Dames 26 Monique Kruidhof Aaltjes AV Athlos 00:23:59
Dames 12 Dineke bokkers De Marmotten Loopgroep Voorthuizen 00:24:06
Dames 36 Theresa Doppenberg Athlos Power Girls AV Athlos 00:24:12
Dames 25 Fanny Hubner Klasbakken AV Athlos 00:24:13
Dames 14 Betsie Berculo Nu of nooit!! AV Nijkerk 00:24:15
Dames 18 Monique Schoon Ladies in Red gemengd AV Nijkerk 00:24:30
Dames 40 Ingrid middelkoop de Toppers AV Athlos 00:24:45
Dames 14 Monique Morren Nu of nooit!! AV Nijkerk 00:24:50
Dames 14 Jacomien Stam Nu of nooit!! AV Nijkerk 00:24:58
Dames 42 Karin van Boeijen Oud en Nieuw SV Putten 00:25:01
Dames 18 Astrid Reichardt Ladies in Red gemengd AV Nijkerk 00:25:04
Dames 31 Linda Schuit 2B Fittest 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:25:05
Dames 31 Monieke 2B Fittest 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:25:08
Dames 35 Ankie Poel Asthlos Kanjers AV Athlos 00:25:24
Dames 20 Martine Staal AVN triatleten AV Nijkerk 00:25:45
Dames 23 Aleida Alfrink Sweet Sixty 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:26:04
Dames 25 Ada van der Goot Klasbakken AV Athlos 00:26:20
Dames 42 Janet Doppenberg Oud en Nieuw SV Putten 00:26:25
Dames 30 Liesbeth Mulder 2B LADIES 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:26:40
Dames 41 Sylvia Kok Duo Marathon Putten 00:27:00
Dames 13 Jacqueline Kempen Het Vliegend Hert Loopgroep Voorthuizen 00:27:03
Dames 18 Annette Schraverus Ladies in Red gemengd AV Nijkerk 00:27:09
Dames 38 Marijke Steenbergen Dodelijk duo uit Lunteren 00:27:20
Dames 24 Marion van Rijn De Makrelen AV Athlos 00:27:27
Dames 21 Rianne van Esveld AVN voor de lol AV Nijkerk 00:27:28
Dames 30 Albertine van Leeuwen Boomkamp 2B LADIES 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:27:31
Dames 23 Marie Vlietstra Sweet Sixty 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:27:55
Dames 23 Gera van Boven Sweet Sixty 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:28:07
Dames 26 Linda van Haasten Aaltjes AV Athlos 00:28:37
Dames 38 Marijke Steenbergen Dodelijk duo uit Lunteren 00:28:39
Dames 9 Marijke Wolting Denkavit 2 00:28:41
Dames 21 Mariet Schuurman AVN voor de lol AV Nijkerk 00:29:00
Dames 30 Suzanne Kranenburg 2B LADIES 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:29:16
Dames 21 Anneke van der Pol AVN voor de lol AV Nijkerk 00:29:18
Dames 40 Janet Granneman de Toppers AV Athlos 00:29:41
Dames 30 Jeannette Kleinendorst 2B LADIES 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:29:54
Dames 23 Lies Netten Sweet Sixty 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:30:35
Dames 9 Marieke van der Kolk Denkavit 1 00:32:40
Dames 21 Trees Blaauw AVN voor de lol AV Nijkerk 00:34:08
Dames 11 Jannetta van de beek Jannetta en Guys Loopgroep Voorthuizen 00:36:40
Heren 32 Rienk Davelaar VoorMelo 00:16:52
Heren 9 Emmanuel Binott Denkavit 4 00:17:06
Heren 6 Sjoerd Veenma Het Oranje Team Altis 00:17:14
Heren 27 Leon van Hamersveld 2Bfit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:17:29
Heren 27 Arjan Korevaar 2Bfit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:17:34
Heren 6 Rik Wolswinkel Het Oranje Team Altis 00:18:11
Heren 6 Co Post Het Oranje Team Altis 00:18:13
Heren 27 Thomas van Tent 2Bfit 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:18:23
Heren 7 Thomas van Tent BDR Ben de Ruiter Tweewielers 00:18:37
Heren 37 Hugo Hilgersom Danoontje Powerr 00:18:38
Heren 37 Erwin Demmer Danoontje Powerr 00:19:07
Heren 11 Henry Wondergem Jannetta en Guys Loopgroep Voorthuizen 00:19:09
Heren 7 Ben de Ruiter BDR Ben de Ruiter Tweewielers 00:19:26
Heren 8 Erwin Demmer Denkavit II 00:19:35
Heren 32 Robert Hogebrug VoorMelo 00:20:04
Heren 37 Wytze Vos Danoontje Powerr 00:20:08
Heren 39 Roelof Posthouwer Wij Vier SV Putten 00:20:15
Heren 20 Melvi Haan AVN triatleten AV Nijkerk 00:20:16
Heren 6 Benjamin Post Het Oranje Team Altis 00:20:19
Heren 7 Ben de Ruiter BDR Ben de Ruiter Tweewielers 00:20:21
Heren 43 Danny Lambert LA2 Hodo AV Athlos 00:20:21
Heren 11 Robert van Maanen Jannetta en Guys Loopgroep Voorthuizen 00:20:24
Heren 38 Wouter Steenbergen Dodelijk duo uit Lunteren 00:20:26
Heren 7 Mark Snapper BDR Ben de Ruiter Tweewielers 00:20:29
Heren 10 Johan Nijzink De heren van AVN AV Nijkerk 00:20:37
Heren 43 Paul van den Berg LA2 Hodo AV Athlos 00:20:40
Heren 17 Hans visser The Old Boys 00:20:47
Heren 34 Jeroen de Lange Athlos Bikkels AV Athlos 00:20:48
Heren 20 Richard Wortel AVN triatleten AV Nijkerk 00:20:53
Heren 17 Hans Visser The Old Boys 00:20:55
Heren 28 Rene van Hussel leuk lopen Nijkerk 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:20:56
Heren 10 Mark Doornhof De heren van AVN AV Nijkerk 00:21:01
Heren 31 Arjan Mulder 2B Fittest 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:21:05
Heren 43 Geert de Lange LA2 Hodo AV Athlos 00:21:15
Heren 43 Stanley Boldewijn LA2 Hodo AV Athlos 00:21:25
Heren 38 Wouter Steenbergen Dodelijk duo uit Lunteren 00:21:30
Heren 34 Rene Woutersen Athlos Bikkels AV Athlos 00:21:35
Heren 39 Harmen Termaat Wij Vier SV Putten 00:21:40
Heren 24 Hugo Deilo De Makrelen AV Athlos 00:21:40
Heren 28 Henk Demmen leuk lopen Nijkerk 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:21:40
Heren 11 Henry Wondergem Jannetta en Guys Loopgroep Voorthuizen 00:21:47
Heren 28 Danny Mulder leuk lopen Nijkerk 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:22:00
Heren 34 Peter Bakker Athlos Bikkels AV Athlos 00:22:09
Heren 13 Lubert Mulder Het Vliegend Hert Loopgroep Voorthuizen 00:22:19
Heren 34 Willem Elsinga Athlos Bikkels AV Athlos 00:22:19
Heren 35 Marinus Poelert Asthlos Kanjers AV Athlos 00:22:20
Heren 24 Gert Reijerse De Makrelen AV Athlos 00:22:32
Heren 35 Wisse van Guchte Asthlos Kanjers AV Athlos 00:22:36
Heren 13 Bert Franken Het Vliegend Hert Loopgroep Voorthuizen 00:22:42
Heren 39 Peter Boel Wij Vier SV Putten 00:22:48
Heren 26 Gerrit Keus Aaltjes AV Athlos 00:22:52
Heren 10 Henk van Assenbergh De heren van AVN AV Nijkerk 00:23:17
Heren 26 Kees van Gemert Aaltjes AV Athlos 00:23:19
Heren 10 Wim Oudejans De heren van AVN AV Nijkerk 00:23:22
Heren 17 Gert van Oorspronk The Old Boys 00:23:24
Heren 42 Wim van Vliet Oud en Nieuw SV Putten 00:23:28
Heren 35 Bernard van Strauten Asthlos Kanjers AV Athlos 00:23:51
Heren 29 Visser G Nijkerkse Boys 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:24:01
Heren 29 Harm Gines Dam Nijkerkse Boys 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:24:10
Heren 20 Jeltien de Jong AVN triatleten AV Nijkerk 00:24:14
Heren 13 Arjan Klaassen Het Vliegend Hert Loopgroep Voorthuizen 00:24:16
Heren 40 Kees de Groot de Toppers AV Athlos 00:24:22
Heren 41 Jan Willem Groenendijk Duo Marathon Putten 00:24:30
Heren 40 Meester GBJ Legnand de Toppers AV Athlos 00:24:52
Heren 19 Henk Ruitenberg Ruitenberg Running Team Ruitenberg Team 00:24:59
Heren 9 Sjaak de jong Denkavit 3 00:25:18
Heren 17 Jack van Ofwegen The Old Boys 00:25:42
Heren 28 Dennis Melghers leuk lopen Nijkerk 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:25:48
Heren 31 Jaspe van Essen 2B Fittest 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:26:19
Heren 19 Wim Ruitenberg Running Team Ruitenberg Team 00:26:26
Heren 18 Bessel Woudenberg Ladies in Red gemengd AV Nijkerk 00:26:43
Heren 24 Hennie Bennek De Makrelen AV Athlos 00:26:48
Heren 19 Jan van de Mheen Ruitenberg Running Team Ruitenberg Team 00:27:05
Heren 29 Harry van de Brink Nijkerkse Boys 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:27:12
Heren 25 Theo Stevens Klasbakken AV Athlos 00:27:27
Heren 39 Henri Timmer Wij Vier SV Putten 00:27:34
Heren 12 Hennij Vaesse De Marmotten Loopgroep Voorthuizen 00:27:36
Heren 8 Sikko Wolters Denkavit II 00:27:48
Heren 8 Marco Gijzen Denkavit II 00:27:48
Heren 19 Gert Ruitenberg Ruitenberg Running Team Ruitenberg Team 00:27:55
Heren 41 Rob van Luyn Duo Marathon Putten 00:28:27
Heren 29 van Leeuwen R. Nijkerkse Boys 2Bfit Sportcoaching Nijkerk 00:28:27
Heren 8 Jan van Beek Denkavit II 00:30:36
Heren 42 Jan van Boeijen Oud en Nieuw SV Putten 00:33:10
Spring naar werkbalk