Uitslagen Zomer Rusthoeve 2018 Teams

Rusthoeveloop Estafette
Categorie Plaats Ploeg Naam loper Ploeg Naam Vereniging Totaal Indiv.tijd Totaal
Dames 1 35 Reinalda Heemskerk Athlos Power Girls AV Athlos 0:22:15 0:22:15
Dames 1 35 Dineke Bos Athlos Power Girls AV Athlos 0:45:04 0:22:49
Dames 1 35 Alice Poel Athlos Power Girls AV Athlos 1:08:52 0:23:48
Dames 1 35 Judith Veen Athlos Power Girls AV Athlos 1:31:32 0:22:40 01:31:32
Dames 2 42 Vida Poortinga RTE Girls RTE 0:24:15 0:24:15
Dames 2 42 Corme Aukes RTE Girls RTE 0:47:02 0:22:47
Dames 2 42 Annebeth Roepman RTE Girls RTE 1:08:53 0:21:51
Dames 2 42 Merel van Voorst RTE Girls RTE 1:31:57 0:23:04 01:31:57
Dames 3 2 Britt Hof AVN Run-a-holics AV Nijkerk 0:21:52 0:21:52
Dames 3 2 Melina Hoff AVN Run-a-holics AV Nijkerk 0:44:34 0:22:42
Dames 3 2 Marieke v.d.Geest AVN Run-a-holics AV Nijkerk 1:09:05 0:24:31
Dames 3 2 Joelle Hoff AVN Run-a-holics AV Nijkerk 1:32:15 0:23:10 01:32:15
Dames 4 12 Betsie Berculo t Ken net AV Nijkerk 0:24:03 0:24:03
Dames 4 12 Martine Mulder t Ken net AV Nijkerk 0:46:24 0:22:21
Dames 4 12 Anoek van Dasselaar t Ken net AV Nijkerk 1:11:22 0:24:58
Dames 4 12 Jacomien Stam t Ken net AV Nijkerk 1:37:32 0:26:10 01:37:32
Dames 5 22 Kirsten Hogebrug De Puttense mutsen SV Putten 0:28:08 0:28:08
Dames 5 22 Alida van Winkoop De Puttense mutsen SV Putten 0:49:32 0:21:24
Dames 5 22 Jannet Doppenberg De Puttense mutsen SV Putten 1:16:09 0:26:37
Dames 5 22 Leanne Teunissen De Puttense mutsen SV Putten 1:39:09 0:23:00 01:39:09
Dames 6 18 Joke Hendriksen Meiden van Nijkerk AV Nijkerk 0:28:13 0:28:13
Dames 6 18 Chantal de Groot Meiden van Nijkerk AV Nijkerk 0:53:15 0:25:02
Dames 6 18 Mertijn Koolman Meiden van Nijkerk AV Nijkerk 1:21:06 0:27:51
Dames 6 18 Martine Mulder Meiden van Nijkerk AV Nijkerk 1:44:20 0:23:14 01:44:20
Dames 7 8 Ineke van der Vliet The spicy girls Loopgroep Voorthuizen 0:25:05 0:25:05
Dames 7 8 Marijke van Drie The spicy girls Loopgroep Voorthuizen 0:52:01 0:26:56
Dames 7 8 Hannah van Leuven The spicy girls Loopgroep Voorthuizen 1:18:56 0:26:55
Dames 7 8 Karin Kerf The spicy girls Loopgroep Voorthuizen 1:48:01 0:29:05 01:48:01
Dames 8 52 Wies va Stralen Athlos L4 Athlos 0:27:43 0:27:43
Dames 8 52 Petra van Kesteren Athlos L4 Athlos 0:55:53 0:28:10
Dames 8 52 Annegreeth Hamstra Athlos L4 Athlos 1:22:48 0:26:55
Dames 8 52 Natalie Verlinden Athlos L4 Athlos 1:48:06 0:25:18 01:48:06
Dames 9 7 Henrike van Maanen AVN Dames Fun AV Nijkerk 0:28:28 0:28:28
Dames 9 7 Anneke Koose AVN Dames Fun AV Nijkerk 0:59:20 0:30:52
Dames 9 7 Rianne van Esveld AVN Dames Fun AV Nijkerk 1:26:47 0:27:27
Dames 9 7 Susan Bokkers AVN Dames Fun AV Nijkerk 1:54:44 0:27:57 01:54:44
Dames 10 21 Garderense Deerntjes 0:26:07 0:26:07
Dames 10 21 Garderense Deerntjes 0:59:04 0:32:57
Dames 10 21 Garderense Deerntjes 1:25:23 0:26:19
Dames 10 21 Garderense Deerntjes 1:56:12 0:30:49 01:56:12
Dames 11 6 Femke Tigchelaar Tigchel Bloem SV Putten/AV Zeewolde 0:29:39 0:29:39
Dames 11 6 Rinske Bloem Tigchel Bloem SV Putten/AV Zeewolde 1:01:26 0:31:47
Dames 11 6 Gerrie Tigchelaar Tigchel Bloem SV Putten/AV Zeewolde 1:31:00 0:29:34
Dames 11 6 Femke Tigchelaar Tigchel Bloem SV Putten/AV Zeewolde 2:03:59 0:32:59 02:03:59
Dames 12 34 Ingrid Middelkoop Top Toppers Athlos 0:24:58 0:24:58
Dames 12 34 Gerrie Versluis Top Toppers Athlos 0:54:13 0:29:15
Dames 12 34 Ellen Grashof Top Toppers Athlos 1:24:43 0:30:30
Dames 12 34 Janet Granneman Top Toppers Athlos 2:04:49 0:40:06 02:04:49
Dames 13 40 Ingrid Nuijt Hazenlopers II 0:31:00 0:31:00
Dames 13 40 Ingrid Nuijt Hazenlopers II 1:01:30 0:30:30
Dames 13 40 Tjitske Hooghiemstra Hazenlopers II 1:34:02 0:32:32
Dames 13 40 Marjanne Klein Hazenlopers II 2:07:14 0:33:12 02:07:14
Gemengd 1 19 Wessel Geursen Athlos in de mix AV Athlos 0:17:56 0:17:56
Gemengd 1 19 Gertjan de Jong Athlos in de mix AV Athlos 0:35:51 0:17:55
Gemengd 1 19 Marit van den Broek Athlos in de mix AV Athlos 0:55:39 0:19:48
Gemengd 1 19 Sten Oostland Athlos in de mix AV Athlos 1:12:52 0:17:13 01:12:52
Gemengd 2 25 Jeanique de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:21:01 0:21:01
Gemengd 2 25 Klaas-Hille de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:39:10 0:18:09
Gemengd 2 25 Jeroen de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:57:16 0:18:06
Gemengd 2 25 Hans de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 1:17:12 0:19:56 01:17:12
Gemengd 3 49 Jan Simonse Athlos II AV Athlos 0:18:18 0:18:18
Gemengd 3 49 Breckje Rankenberg Athlos II AV Athlos 0:38:42 0:20:24
Gemengd 3 49 Jacco Mantz Athlos II AV Athlos 0:57:54 0:19:12
Gemengd 3 49 Arnold v.d.Zwaag Athlos II AV Athlos 1:18:16 0:20:22 01:18:16
Gemengd 4 39 Branda Verbeek R2D R2D Barneveld 0:22:22 0:22:22
Gemengd 4 39 Han van Almkerk R2D R2D Barneveld 0:41:34 0:19:12
Gemengd 4 39 Rudy Kaptein R2D R2D Barneveld 1:00:19 0:18:45
Gemengd 4 39 Klaas Pol R2D R2D Barneveld 1:20:25 0:20:06 01:20:25
Gemengd 5 3 Greet van Emous Team X Ray 0:23:50 0:23:50
Gemengd 5 3 Rick van Emous Team X Ray 0:45:38 0:21:48
Gemengd 5 3 David Blom Team X Ray 1:09:49 0:24:11
Gemengd 5 3 Garmt v.d. Horn Team X Ray 1:29:31 0:19:42 01:29:31
Gemengd 6 1 Wilbert van Ofwegen Family Runners 0:21:40 0:21:40
Gemengd 6 1 Jack van Ofwegen Family Runners 0:46:37 0:24:57
Gemengd 6 1 Adrienne van Ofwegen Family Runners 1:09:58 0:23:21
Gemengd 6 1 Hans Visser Family Runners 1:30:48 0:20:50 01:30:48
Gemengd 7 24 Walter Schaap LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:24:01 0:24:01
Gemengd 7 24 Theo Beekhuis LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:47:29 0:23:28
Gemengd 7 24 Bert Schaap LGB 3 Loopgroep Bunschoten 1:10:02 0:22:33
Gemengd 7 24 Fake Schonewille LGB 3 Loopgroep Bunschoten 1:32:15 0:22:13 01:32:15
Gemengd 8 27 Monieke Waaghalsjes 2BFit 00:24:11 0:24:11
Gemengd 8 27 Wilco Waaghalsjes 2BFit 0:46:47 0:22:36
Gemengd 8 27 Jolanda Waaghalsjes 2BFit 1:12:37 0:25:50
Gemengd 8 27 Jaco Waaghalsjes 2BFit 1:33:53 0:21:16 01:33:53
Gemengd 9 38 Nelleke Evers TONNEL AV Veluwe 0:29:49 0:29:49
Gemengd 9 38 Tonnie Stouten TONNEL AV Veluwe 0:48:22 0:18:33
Gemengd 9 38 Nelleke Evers TONNEL AV Veluwe 1:18:21 0:29:59
Gemengd 9 38 Tonnie Stouten TONNEL AV Veluwe 1:36:36 0:18:15 01:36:36
Gemengd 10 46 Eva Loosman Athlos LA 2 AV Athlos 0:24:25 0:24:25
Gemengd 10 46 Marian van Rijn Athlos LA 2 AV Athlos 0:51:09 0:26:44
Gemengd 10 46 Monique Kruidhof Athlos LA 2 AV Athlos 1:11:50 0:20:41
Gemengd 10 46 Herbert van Zeijst Athlos LA 2 AV Athlos 1:36:47 0:24:57 01:36:47
Gemengd 11 23 Jasper Ritsma LGB II LGB 0:20:05 0:20:05
Gemengd 11 23 Marco van Kesteren LGB II LGB 0:44:16 0:24:11
Gemengd 11 23 Alice Bos Heinen LGB II LGB 1:14:45 0:30:29
Gemengd 11 23 Henri Koelewijn LGB II LGB 1:36:55 0:22:10 01:36:55
Gemengd 12 9 Arejan Klaassen VOS 2 Loopgroep Voorthuizen 0:23:51 0:23:51
Gemengd 12 9 Baukje Boer VOS 2 Loopgroep Voorthuizen 0:53:29 0:29:38
Gemengd 12 9 Wiebe Goodijk VOS 2 Loopgroep Voorthuizen 1:16:44 0:23:15
Gemengd 12 9 Evert Jan van Elten VOS 2 Loopgroep Voorthuizen 1:39:35 0:22:51 01:39:35
Gemengd 13 32 Audrey 2BFit 3 2BFit 0:29:03 0:29:03
Gemengd 13 32 Marjanne 2BFit 3 2BFit 0:55:57 0:26:54
Gemengd 13 32 Willeke 2BFit 3 2BFit 1:17:04 0:21:07
Gemengd 13 32 Simon 2BFit 3 2BFit 1:41:02 0:23:58 01:41:02
Gemengd 14 47 Annet van Zeijts Athlos 2+3 AV Athlos 0:24:33 0:24:33
Gemengd 14 47 Fanny Hubner Athlos 2+3 AV Athlos 0:48:37 0:24:04
Gemengd 14 47 Marcus v.d. Rerswaart Athlos 2+3 AV Athlos 1:14:02 0:25:25
Gemengd 14 47 Kees Stehouwer Athlos 2+3 AV Athlos 1:41:28 0:27:26 01:41:28
Gemengd 15 26 Annelieke 2BFit 1 2BFit 0:28:57 0:28:57
Gemengd 15 26 Gustav 2BFit 1 2BFit 0:53:22 0:24:25
Gemengd 15 26 Dorien 2BFit 1 2BFit 1:19:34 0:26:12
Gemengd 15 26 Robert 2BFit 1 2BFit 1:42:56 0:23:22 01:42:56
Gemengd 16 11 Stefan van Koesveld Janette & de boys Loopgroep Voorthuizen 00:27:05 0:27:05
Gemengd 16 11 Henry Wondergem Janette & de boys Loopgroep Voorthuizen 0:47:40 0:20:35
Gemengd 16 11 Janetta v.d. Beek Janette & de boys Loopgroep Voorthuizen 1:23:03 0:35:23
Gemengd 16 11 Bert Franken Janette & de boys Loopgroep Voorthuizen 1:46:02 0:22:59 01:46:02
Gemengd 17 44 William van den Akker Liberty Gasturbine Holland Putten 0:26:34 0:26:34
Gemengd 17 44 Marieke van Essen Liberty Gasturbine Holland Putten 0:49:07 0:22:33
Gemengd 17 44 Michel Kooij Liberty Gasturbine Holland Putten 1:18:44 0:29:37
Gemengd 17 44 Ard Kleijer Liberty Gasturbine Holland Putten 1:46:39 0:27:55 01:46:39
Gemengd 18 30 Gera 2BFit 2 steltlopers 2BFit 00:27:45 0:27:45
Gemengd 18 30 Aleida 2BFit 2 steltlopers 2BFit 0:55:02 0:27:17
Gemengd 18 30 Harry 2BFit 2 steltlopers 2BFit 1:21:50 0:26:48
Gemengd 18 30 Jannette 2BFit 2 steltlopers 2BFit 1:46:54 0:25:04 01:46:54
Gemengd 19 33 Diana 2BFit 4 2BFit 0:28:04 0:28:04
Gemengd 19 33 Gonnie 2BFit 4 2BFit 0:56:47 0:28:43
Gemengd 19 33 Tineke 2BFit 4 2BFit 1:23:27 0:26:40
Gemengd 19 33 Sjaak 2BFit 4 2BFit 1:48:47 0:25:20 01:48:47
Gemengd 20 28 Jantien The A team 2BFit 00:33:35 0:33:35
Gemengd 20 28 Tamar The A team 2BFit 1:05:15 0:31:40
Gemengd 20 28 Eric The A team 2BFit 1:32:06 0:26:51
Gemengd 20 28 Arjan The A team 2BFit 1:53:17 0:21:11 01:53:17
Gemengd 21 31 Wouter Fo(4)r fun 2BFit 0:26:23 0:26:23
Gemengd 21 31 Marie Fo(4)r fun 2BFit 0:56:53 0:30:30
Gemengd 21 31 Ilona Fo(4)r fun 2BFit 1:27:29 0:30:36
Gemengd 21 31 Rob Fo(4)r fun 2BFit 1:54:44 0:27:15 01:54:44
Gemengd 22 41 Henny Zwart Hazenlopers I 00:29:20 0:29:20
Gemengd 22 41 Berend Jan Hazenlopers I 0:57:20 0:28:00
Gemengd 22 41 Theo Wassink Hazenlopers I 1:27:32 0:30:12
Gemengd 22 41 Karin Hazenlopers I 1:58:09 0:30:37 01:58:09
Gemengd 23 51 Margriet Timmer TTT SV Putten 0:35:13 0:35:13
Gemengd 23 51 Edward Timmer TTT SV Putten 1:06:52 0:31:39
Gemengd 23 51 Trude de Vries TTT SV Putten 1:38:55 0:32:03
Gemengd 23 51 Henri Timmer TTT SV Putten 2:03:41 0:24:46 02:03:41
Heren 1 17 Marcel Doornekamp MILA Athlos 00:18:06 0:18:06
Heren 1 17 Emile Dercksen MILA Athlos 0:35:34 0:17:28
Heren 1 17 Ruben Postma MILA Athlos 0:52:57 0:17:23
Heren 1 17 Herbert Jansen MILA Athlos 1:10:27 0:17:30 01:10:27
Heren 2 4 Benjamin Post Altis Oranje Q Winners Altis 0:21:12 0:21:12
Heren 2 4 Walter Roza Altis Oranje Q Winners Altis 0:39:41 0:18:29
Heren 2 4 Rik Wolswinkel Altis Oranje Q Winners Altis 0:57:21 0:17:40
Heren 2 4 Co Post Altis Oranje Q Winners Altis 1:15:07 0:17:46 01:15:07
Heren 3 43 Martijn Schreuder Barnhuizen 0:19:42 0:19:42
Heren 3 43 Emiel Zwaagman Barnhuizen 0:38:40 0:18:58
Heren 3 43 Martijn Schreuder Barnhuizen 0:58:43 0:20:03
Heren 3 43 Emiel Zwaagman Barnhuizen 01:17:53 0:19:10 01:17:53
Heren 4 14 Anne Mark v.d. Wielen AVN Runners AV Nijkerk 0:21:45 0:21:45
Heren 4 14 Jos Ensing AVN Runners AV Nijkerk 0:42:53 0:21:08
Heren 4 14 Rob Schuurman AVN Runners AV Nijkerk 1:02:13 0:19:20
Heren 4 14 Klaas Noordhof AVN Runners AV Nijkerk 1:21:30 0:19:17 01:21:30
Heren 5 36 Giso Maas Athlos Kanjers AV Athlos 0:19:55 0:19:55
Heren 5 36 RickCehe Athlos Kanjers AV Athlos 0:40:15 0:20:20
Heren 5 36 Marcel Granneman Athlos Kanjers AV Athlos 1:02:29 0:22:14
Heren 5 36 Rene Woutersen Athlos Kanjers AV Athlos 1:24:25 0:21:56 01:24:25
Heren 6 29 Danny Mulder Do the Hussel 2Bfit 0:20:07 0:20:07
Heren 6 29 Dennis Melghers Do the Hussel 2Bfit 0:46:29 0:26:22
Heren 6 29 Henk Demmen Do the Hussel 2Bfit 1:07:38 0:21:09
Heren 6 29 Remco Do the Hussel 2Bfit 1:27:37 0:19:59 01:27:37
Heren 7 13 Mark Doornhof AVN DoBo AV Nijkerk 0:19:37 0:19:37
Heren 7 13 Jaco den Boer AVN DoBo AV Nijkerk 0:43:16 0:23:39
Heren 7 13 Mark Doornhof AVN DoBo AV Nijkerk 1:02:56 0:19:40
Heren 7 13 Jaco den Boer AVN DoBo AV Nijkerk 1:28:19 0:25:23 01:28:19
Heren 8 20 Terry Teunissen Gladiatoren SV Putten 0:24:14 0:24:14
Heren 8 20 Gerard van Winkoop Gladiatoren SV Putten 0:47:10 0:22:56
Heren 8 20 Elbert v.d. Berg Gladiatoren SV Putten 1:09:35 0:22:25
Heren 8 20 Robert v.d. Born Gladiatoren SV Putten 1:29:12 0:19:37 01:29:12
Heren 9 37 Willem Elsinga Athlos Bikkels AV Athlos 0:22:13 0:22:13
Heren 9 37 Ronald Weeren Athlos Bikkels AV Athlos 0:44:05 0:21:52
Heren 9 37 Dirk Jan Klarenbeek Athlos Bikkels AV Athlos 1:06:51 0:22:46
Heren 9 37 Wouter Kooy Athlos Bikkels AV Athlos 1:29:16 0:22:25 01:29:16
Heren 10 48 Hennie Benek gertlopers / Hells Angels Athlos 0:25:26 0:25:26
Heren 10 48 Theo Stevens gertlopers / Hells Angels Athlos 0:53:07 0:27:41
Heren 10 48 Gert Reijersen gertlopers / Hells Angels Athlos 1:17:19 0:24:12
Heren 10 48 Anton den Besten gertlopers / Hells Angels Athlos 1:39:54 0:22:35 01:39:54
Heren 11 45 B.Simon RFS RFS 0:20:54 0:20:54
Heren 11 45 Gert Ruitenberg RFS RFS 0:48:12 0:27:18
Heren 11 45 Gijs Ruitenberg RFS RFS 1:15:25 0:27:13
Heren 11 45 Jan v.d. Mheen RFS RFS 1:41:30 0:26:05 01:41:30
Heren 12 10 Giljam Klaassen Vos 1 Loopgroep Voorthuizen 0:28:44 0:28:44
Heren 12 10 Maarten Goodijk Vos 1 Loopgroep Voorthuizen 0:49:54 0:21:10
Heren 12 10 Geerhard Ronde Vos 1 Loopgroep Voorthuizen 1:13:50 0:23:56
Heren 12 10 Lubert Mulder Vos 1 Loopgroep Voorthuizen 1:42:34 0:28:44 01:42:34
Spring naar toolbar