Uitslagen Zomer Rusthoeve 2018 Indiv-cat

Categorie Ploeg Naam loper Ploeg Naam Vereniging Indiv.tijd
D 19 Marit van den Broek Athlos in de mix AV Athlos 0:19:48
D 49 Breckje Rankenberg Athlos II AV Athlos 0:20:24
D 46 Monique Kruidhof Athlos LA 2 AV Athlos 0:20:41
D 25 Jeanique de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:21:01
D 32 Willeke 2BFit 3 2BFit 0:21:07
D 22 Alida van Winkoop De Puttense mutsen SV Putten 0:21:24
D 42 Annebeth Roepman RTE Girls RTE 0:21:51
D 2 Britt Hof AVN Run-a-holics AV Nijkerk 0:21:52
D 24 Fake Schonewille LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:22:13
D 35 Reinalda Heemskerk Athlos Power Girls AV Athlos 0:22:15
D 12 Martine Mulder t Ken net AV Nijkerk 0:22:21
D 39 Branda Verbeek R2D R2D Barneveld 0:22:22
D 44 Marieke van Essen Liberty Gasturbine Holland Putten 0:22:33
D 35 Judith Veen Athlos Power Girls AV Athlos 0:22:40
D 2 Melina Hoff AVN Run-a-holics AV Nijkerk 0:22:42
D 42 Corme Aukes RTE Girls RTE 0:22:47
D 35 Dineke Bos Athlos Power Girls AV Athlos 0:22:49
D 22 Leanne Teunissen De Puttense mutsen SV Putten 0:23:00
D 42 Merel van Voorst RTE Girls RTE 0:23:04
D 2 Joelle Hoff AVN Run-a-holics AV Nijkerk 0:23:10
D 18 Martine Mulder Meiden van Nijkerk AV Nijkerk 0:23:14
D 1 Adrienne van Ofwegen Family Runners 0:23:21
D 35 Alice Poel Athlos Power Girls AV Athlos 0:23:48
D 3 Greet van Emous Team X Ray 0:23:50
D 12 Betsie Berculo t Ken net AV Nijkerk 0:24:03
D 47 Fanny Hubner Athlos 2+3 AV Athlos 0:24:04
D 27 Monieke Waaghalsjes 2BFit 0:24:11
D 42 Vida Poortinga RTE Girls RTE 0:24:15
D 46 Eva Loosman Athlos LA 2 AV Athlos 0:24:25
D 2 Marieke v.d.Geest AVN Run-a-holics AV Nijkerk 0:24:31
D 47 Annet van Zeijts Athlos 2+3 AV Athlos 0:24:33
D 34 Ingrid Middelkoop Top Toppers Athlos 0:24:58
D 12 Anoek van Dasselaar t Ken net AV Nijkerk 0:24:58
D 18 Chantal de Groot Meiden van Nijkerk AV Nijkerk 0:25:02
D 30 Jannette 2BFit 2 steltlopers 2BFit 0:25:04
D 8 Ineke van der Vliet The spicy girls Loopgroep Voorthuizen 0:25:05
D 52 Natalie Verlinden Athlos L4 Athlos 0:25:18
D 27 Jolanda Waaghalsjes 2BFit 0:25:50
D 21 Garderense Deerntjes 0:26:07
D 12 Jacomien Stam t Ken net AV Nijkerk 0:26:10
D 26 Dorien 2BFit 1 2BFit 0:26:12
D 21 Garderense Deerntjes 0:26:19
D 22 Jannet Doppenberg De Puttense mutsen SV Putten 0:26:37
D 33 Tineke 2BFit 4 2BFit 0:26:40
D 46 Marian van Rijn Athlos LA 2 AV Athlos 0:26:44
D 32 Marjanne 2BFit 3 2BFit 0:26:54
D 52 Annegreeth Hamstra Athlos L4 Athlos 0:26:55
D 8 Hannah van Leuven The spicy girls Loopgroep Voorthuizen 0:26:55
D 8 Marijke van Drie The spicy girls Loopgroep Voorthuizen 0:26:56
D 30 Aleida 2BFit 2 steltlopers 2BFit 0:27:17
D 7 Rianne van Esveld AVN Dames Fun AV Nijkerk 0:27:27
D 52 Wies va Stralen Athlos L4 Athlos 0:27:43
D 30 Gera 2BFit 2 steltlopers 2BFit 0:27:45
D 18 Mertijn Koolman Meiden van Nijkerk AV Nijkerk 0:27:51
D 7 Susan Bokkers AVN Dames Fun AV Nijkerk 0:27:57
D 33 Diana 2BFit 4 2BFit 0:28:04
D 22 Kirsten Hogebrug De Puttense mutsen SV Putten 0:28:08
D 52 Petra van Kesteren Athlos L4 Athlos 0:28:10
D 18 Joke Hendriksen Meiden van Nijkerk AV Nijkerk 0:28:13
D 7 Henrike van Maanen AVN Dames Fun AV Nijkerk 0:28:28
D 33 Gonnie 2BFit 4 2BFit 0:28:43
D 26 Annelieke 2BFit 1 2BFit 0:28:57
D 32 Audrey 2BFit 3 2BFit 0:29:03
D 8 Karin Kerf The spicy girls Loopgroep Voorthuizen 0:29:05
D 34 Gerrie Versluis Top Toppers Athlos 0:29:15
D 6 Gerrie Tigchelaar Tigchel Bloem SV Putten/AV Zeewolde 0:29:34
D 9 Baukje Boer VOS 2 Loopgroep Voorthuizen 0:29:38
D 6 Femke Tigchelaar Tigchel Bloem SV Putten/AV Zeewolde 0:29:39
D 38 Nelleke Evers TONNEL AV Veluwe 0:29:49
D 38 Nelleke Evers TONNEL AV Veluwe 0:29:59
D 23 Alice Bos Heinen LGB II LGB 0:30:29
D 40 Ingrid Nuijt Hazenlopers II 0:30:30
D 34 Ellen Grashof Top Toppers Athlos 0:30:30
D 31 Marie Fo(4)r fun 2BFit 0:30:30
D 31 Ilona Fo(4)r fun 2BFit 0:30:36
D 41 Karin Hazenlopers I 0:30:37
D 21 Garderense Deerntjes 0:30:49
D 7 Anneke Koose AVN Dames Fun AV Nijkerk 0:30:52
D 40 Ingrid Nuijt Hazenlopers II 0:31:00
D 6 Rinske Bloem Tigchel Bloem SV Putten/AV Zeewolde 0:31:47
D 51 Trude de Vries TTT SV Putten 0:32:03
D 40 Tjitske Hooghiemstra Hazenlopers II 0:32:32
D 21 Garderense Deerntjes 0:32:57
D 6 Femke Tigchelaar Tigchel Bloem SV Putten/AV Zeewolde 0:32:59
D 40 Marjanne Klein Hazenlopers II 0:33:12
D 28 Jantien The A team 2BFit 0:33:35
D 51 Margriet Timmer TTT SV Putten 0:35:13
D 11 Janetta v.d. Beek Janette & de boys Loopgroep Voorthuizen 0:35:23
D 34 Janet Granneman Top Toppers Athlos 0:40:06
H 19 Sten Oostland Athlos in de mix AV Athlos 0:17:13
H 17 Ruben Postma MILA Athlos 0:17:23
H 17 Emile Dercksen MILA Athlos 0:17:28
H 17 Herbert Jansen MILA Athlos 0:17:30
H 4 Rik Wolswinkel Altis Oranje Q Winners Altis 0:17:40
H 4 Co Post Altis Oranje Q Winners Altis 0:17:46
H 19 Gertjan de Jong Athlos in de mix AV Athlos 0:17:55
H 19 Wessel Geursen Athlos in de mix AV Athlos 0:17:56
H 25 Jeroen de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:18:06
H 17 Marcel Doornekamp MILA Athlos 0:18:06
H 25 Klaas-Hille de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:18:09
H 38 Tonnie Stouten TONNEL AV Veluwe 0:18:15
H 49 Jan Simonse Athlos II AV Athlos 0:18:18
H 4 Walter Roza Altis Oranje Q Winners Altis 0:18:29
H 38 Tonnie Stouten TONNEL AV Veluwe 0:18:33
H 39 Rudy Kaptein R2D R2D Barneveld 0:18:45
H 43 Emiel Zwaagman Barnhuizen 0:18:58
H 43 Emiel Zwaagman Barnhuizen 0:19:10
H 49 Jacco Mantz Athlos II AV Athlos 0:19:12
H 39 Han van Almkerk R2D R2D Barneveld 0:19:12
H 14 Klaas Noordhof AVN Runners AV Nijkerk 0:19:17
H 14 Rob Schuurman AVN Runners AV Nijkerk 0:19:20
H 20 Robert v.d. Born Gladiatoren SV Putten 0:19:37
H 13 Mark Doornhof AVN DoBo AV Nijkerk 0:19:37
H 13 Mark Doornhof AVN DoBo AV Nijkerk 0:19:40
H 43 Martijn Schreuder Barnhuizen 0:19:42
H 3 Garmt v.d. Horn Team X Ray 0:19:42
H 36 Giso Maas Athlos Kanjers AV Athlos 0:19:55
H 25 Hans de Graaf LGB 1 Loopgroep Bunschoten 0:19:56
H 29 Remco Do the Hussel 2Bfit 0:19:59
H 43 Martijn Schreuder Barnhuizen 0:20:03
H 23 Jasper Ritsma LGB II LGB 0:20:05
H 39 Klaas Pol R2D R2D Barneveld 0:20:06
H 29 Danny Mulder Do the Hussel 2Bfit 0:20:07
H 36 RickCehe Athlos Kanjers AV Athlos 0:20:20
H 49 Arnold v.d.Zwaag Athlos II AV Athlos 0:20:22
H 11 Henry Wondergem Janette & de boys Loopgroep Voorthuizen 0:20:35
H 1 Hans Visser Family Runners 0:20:50
H 45 B.Simon RFS RFS 0:20:54
H 14 Jos Ensing AVN Runners AV Nijkerk 0:21:08
H 29 Henk Demmen Do the Hussel 2Bfit 0:21:09
H 10 Maarten Goodijk Vos 1 Loopgroep Voorthuizen 0:21:10
H 28 Arjan The A team 2BFit 0:21:11
H 4 Benjamin Post Altis Oranje Q Winners Altis 0:21:12
H 27 Jaco Waaghalsjes 2BFit 0:21:16
H 1 Wilbert van Ofwegen Family Runners 0:21:40
H 14 Anne Mark v.d. Wielen AVN Runners AV Nijkerk 0:21:45
H 3 Rick van Emous Team X Ray 0:21:48
H 37 Ronald Weeren Athlos Bikkels AV Athlos 0:21:52
H 36 Rene Woutersen Athlos Kanjers AV Athlos 0:21:56
H 23 Henri Koelewijn LGB II LGB 0:22:10
H 37 Willem Elsinga Athlos Bikkels AV Athlos 0:22:13
H 36 Marcel Granneman Athlos Kanjers AV Athlos 0:22:14
H 37 Wouter Kooy Athlos Bikkels AV Athlos 0:22:25
H 20 Elbert v.d. Berg Gladiatoren SV Putten 0:22:25
H 24 Bert Schaap LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:22:33
H 48 Anton den Besten gertlopers / Hells Angels Athlos 0:22:35
H 27 Wilco Waaghalsjes 2BFit 0:22:36
H 37 Dirk Jan Klarenbeek Athlos Bikkels AV Athlos 0:22:46
H 9 Evert Jan van Elten VOS 2 Loopgroep Voorthuizen 0:22:51
H 20 Gerard van Winkoop Gladiatoren SV Putten 0:22:56
H 11 Bert Franken Janette & de boys Loopgroep Voorthuizen 0:22:59
H 9 Wiebe Goodijk VOS 2 Loopgroep Voorthuizen 0:23:15
H 26 Robert 2BFit 1 2BFit 0:23:22
H 24 Theo Beekhuis LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:23:28
H 13 Jaco den Boer AVN DoBo AV Nijkerk 0:23:39
H 9 Arejan Klaassen VOS 2 Loopgroep Voorthuizen 0:23:51
H 10 Geerhard Ronde Vos 1 Loopgroep Voorthuizen 0:23:56
H 32 Simon 2BFit 3 2BFit 0:23:58
H 24 Walter Schaap LGB 3 Loopgroep Bunschoten 0:24:01
H 3 David Blom Team X Ray 0:24:11
H 23 Marco van Kesteren LGB II LGB 0:24:11
H 48 Gert Reijersen gertlopers / Hells Angels Athlos 0:24:12
H 20 Terry Teunissen Gladiatoren SV Putten 0:24:14
H 26 Gustav 2BFit 1 2BFit 0:24:25
H 51 Henri Timmer TTT SV Putten 0:24:46
H 46 Herbert van Zeijst Athlos LA 2 AV Athlos 0:24:57
H 1 Jack van Ofwegen Family Runners 0:24:57
H 33 Sjaak 2BFit 4 2BFit 0:25:20
H 13 Jaco den Boer AVN DoBo AV Nijkerk 0:25:23
H 47 Marcus v.d. Rerswaart Athlos 2+3 AV Athlos 0:25:25
H 48 Hennie Benek gertlopers / Hells Angels Athlos 0:25:26
H 45 Jan v.d. Mheen RFS RFS 0:26:05
H 29 Dennis Melghers Do the Hussel 2Bfit 0:26:22
H 31 Wouter Fo(4)r fun 2BFit 0:26:23
H 44 William van den Akker Liberty Gasturbine Holland Putten 0:26:34
H 30 Harry 2BFit 2 steltlopers 2BFit 0:26:48
H 28 Eric The A team 2BFit 0:26:51
H 11 Stefan van Koesveld Janette & de boys Loopgroep Voorthuizen 0:27:05
H 45 Gijs Ruitenberg RFS RFS 0:27:13
H 31 Rob Fo(4)r fun 2BFit 0:27:15
H 45 Gert Ruitenberg RFS RFS 0:27:18
H 47 Kees Stehouwer Athlos 2+3 AV Athlos 0:27:26
H 48 Theo Stevens gertlopers / Hells Angels Athlos 0:27:41
H 44 Ard Kleijer Liberty Gasturbine Holland Putten 0:27:55
H 41 Berend Jan Hazenlopers I 0:28:00
H 10 Giljam Klaassen Vos 1 Loopgroep Voorthuizen 0:28:44
H 10 Lubert Mulder Vos 1 Loopgroep Voorthuizen 0:28:44
H 41 Henny Zwart Hazenlopers I 0:29:20
H 44 Michel Kooij Liberty Gasturbine Holland Putten 0:29:37
H 41 Theo Wassink Hazenlopers I 0:30:12
H 51 Edward Timmer TTT SV Putten 0:31:39
H 28 Tamar The A team 2BFit 0:31:40
Spring naar toolbar