Uitslagen Rusthoeveloop 18 oktober 2014

Onderstaand de uitslagen van de Rusthoeveloop van 18 oktober 2014:

 

Afstand Naam Woonplaats M/V Tijd
1 km
1. Jonas Bakker Weesp M 00:05:23
2. Anna van Duijvenbode Putten V 00:05:34
3. Rebecca Bakker Weesp V 00:06:32
Merel Morelisse V 00:07:21
Elvira Balke V 00:07:25
5 km
1. Sebastiaan Knoppert Putten M 00:19:11
2. Peter Kluytmans Nijkerk M 00:20:03
3. Robert Hogebrug Ermelo M 00:20:50
Jeroen Oosthof M 00:21:03
Yvonne van de Berg V 00:21:44
Brian Hogebrug M 00:22:11
Hielke van der Laan M 00:22:16
Kirsten Hogebrug V 00:22:26
Elbert van de Berg M 00:22:35
Sandra Sakkers V 00:23:13
Gabriëlle van den Brink V 00:23:14
Klaas Bijkerk M 00:23:33
Marcel Jongejan M 00:23:53
Timon de Almeida Guimaraes M 00:24:10
R. Kortrijk M 00:24:16
Jasper Lozeman M 00:24:58
Janet Doppenberg V 00:25:09
Kees Bekema M 00:25:14
Harry van Koerten M 00:25:25
Elbert van de Kamp M 00:25:26
Gijs Ruitenberg M 00:25:27
Gert Ruitenberg M 00:25:28
Chan Rambharse M 00:26:35
Shanta Hardoel V 00:27:16
Hugo Kooijmans M 00:27:41
Petra de Bruin V 00:28:16
Riny Kostermans M 00:28:17
Tine Plantinga V 00:28:18
Peter Versteeg M 00:28:19
Gerard Hermsen M 00:28:20
Irma Versteeg V 00:28:27
Iemke Holtman V 00:28:28
Fons Kortrijk M 00:29:29
Ed Verhoef M 00:29:47
W. Jongejan M 00:30:12
Jaap Breunesse M 00:30:18
Ida Jansen V 00:30:19
Safera van Haar V 00:30:42
Jan van der Vaart M 00:31:34
Wijnanda van Koerten V 00:31:35
Monique Wezel V 00:32:04
Jolanda Hogebrug V 00:32:17
Carla Jongejan V 00:33:25
Ad van der Donk M 00:39:19
Petra Breunesse V 00:40:17
Rene van der Pal M 00:41:37
Annie van Rossum V 00:46:14
10 km
1. Jan Bruning Odijk M 00:40:24
2. Robert van den Born Putten M 00:42:07
3. Rick van Emous Putten M 00:42:29
Matthijs Terpstra M 00:42:47
Jan van de Beek M 00:42:58
Jaco Remijn M 00:43:08
Steven van der Burg M 00:44:08
Louis Oortman M 00:44:45
Peter Siderius M 00:44:57
Robert Huffenreuter M 00:45:59
Thijs van Clement M 00:46:34
Henk Demmer M 00:47:30
Andre Kooi M 00:47:55
Gerrit van Looijengoed M 00:48:01
Marijke Wolting V 00:48:06
Rob Pit M 00:48:09
Tino Reijnders M 00:48:46
Henk Horst M 00:49:43
Vivinda Koster V 00:50:38
Henri Timmer M 00:51:40
Loran Noteboom M 00:52:47
Karin van Boeijen V 00:53:28
Henny Bosselaar M 00:53:41
Rudi de Reuver M 00:53:43
Dick Koster M 00:53:48
H.W. Remijn M 00:55:18
Marrit van Exel V 00:58:01
Sjors Röttger M 00:58:55
Monica Leber V 00:59:09
John de Vries M 01:02:09
Els Heimerilex V 01:03:27
Esther Gerritsen V 01:04:59
Marcel de Lang M 01:07:50
15 km
1. Erwin Demmer Voorthuizen M 01:00:01
2. Piet van der Sar Ermelo M 01:08:43
3. Evert van Rijn Ermelo M 01:09:06
Anouk van den Heuvel V 01:11:23
Henk Jansen M 01:13:05
Majet Spoelder V 01:16:56
Martin Wierink M 01:21:51
Dick Wezel M 01:24:08
Henk Borst M 01:28:35
Edith Borst V 01:28:36
Evert Klomp M 01:28:46
Cindy van Vliet V 01:40:34
20 km
1. Joos de Bakker Amersfoort M 01:30:23
2. Wim van de Heuvel Zeist M 01:32:06
3. Luitzen Freij Deventer M 01:38:10
Nijss M 01:39:07
Dick Kers M 01:40:01
Harry Doornbosch M 01:43:59
Jean-Pierre Gendrault M 01:46:24
Bart Pastoor M 01:47:11
Iris Bakker-Strieker V 01:49:17
Spring naar werkbalk